29.marta TV raidījuma lielajā intervijā - Maija Rozīte-Krištopane

27. Mar 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šis marts mums nesis negaidītus pavērsienus un pārbaudījumus. Tāpēc esam nopelnījuši iespēju marta pēdējo svētdienu iesākt laiski un ar savu iknedēļas rituālu - Māmiņu Kluba Tv raidījuma skatīšanos. Par ko vēstīsim šajā svētdienā?

Lielajā intervijā par mammas lomu un dzīves izaicinājumiem sarunāsimies ar Maiju Rozīti-Krištopani.

Vai arī taviem bērniem iecienīta nodarbe ir multenīšu skatīšanās? Tiksimies ar speciālistu un noskaidrosim, kā multeņu skatīšanās ietekmē bērnus.

Ikvienai mammai ir neskaitāmi jautājumi par zīdīšanu, no kuriem viens - kādam šajā laikā jābūt māmiņas uzturam? Ko ēst, ko neēst? Savā pieredzē dalīsies Superbēbītes Odetas māmiņa Kristīne, kā arī atbildes uz jautājumiem meklēsim pie speciālista.

Piedzimstot bērniņa zarnu trakts vēl nav nobriedis, tāpēc daļu mazuļu piemeklē kolikas. Raidījumā dosimies pie pediatra, lai noskaidrotu, kādi vēl var būt koliku cēloņi un kā bērniņam šajā trauksmainajā laika posmā palīdzēt.

Mums, sievietēm, vajag pavisam maz, lai ikdiena šķistu priecīgāka. Piemēram, jaunu apakšveļas komplektu. Uzzināsim, kādas aktualitātes šajā sezonā piedāvā apakšveļas plaukti veikalā.

Tiekamies šo svētdien plkst. 9.20