29.05. STV: Pēcdzemdību depresija, bērna vadīta ēšana, mazuļa pirmā vasara

29. May 2022, 09:59 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Maija pēdējais Māmiņu Kluba raidījums ir izdzīvots. Patiesi ceram, ka tev šis raidījums deva atbildes uz svarīgiem jautājumiem.

Noskaties 29.maija raidījuma sižetus sev ērtākā laikā arī atkārtoti!

Pēcdzemdību depresija ir jautājums, par kuru jaunās māmiņas uzdrošinās runāt aizvien biežāk. 29. maija raidījumā pievērsāmies pēcdzemdību depresijas tēmai, uz sarunu aicinot psihoterapeiti Vitu Kalniņu, kura ir viena no atzītākajām speciālistēm šajā jomā, kā arī blogeri Ievu Ciprusi, kura pati saskārusies ar pēcdzemdību depresiju.

Ja šī būs tava mazulīša pirmā vasara, vērtīgi būs ieklausīties pediatres ieteikumos, kā gada siltākajā periodā parūpēties par bērniņa veselību - kā mazulīti ģērbt, vai obligāti jādod padzerties ūdens, un kad ieteicams doties pastaigās.

Bēbīšu kluba mazulim tūlīt jau 6 mēneši! Mazais Kristians jau iepazinis dažādas garšas, un māmiņa Santa labprāt uzklausa arī fizioterapeites Klaudijas Hēlas ieteikumus par to, kā sekmīgāk ieviest bērna vadītu ēšanu. Specialistes ieteikumi noderēs arī jums!

Vasara strauji tuvojas, tāpēc šis ir īstais brīdis, lai atrastu savu ideālo peldkostīmu. Šodien raidījumā kopā ar Māmiņu Kluba raidījuma vadītājām uzzinājām, kas jauns peldkostīmu piedāvājumā!

Ar savu piemēru vecāki var mācīt bērniem arī ūdens dzeršanu. Un, kā zināms, tas ir ļoti svarīgi, jo tieši regulāra ūdens uzņemšana nepieciešamajā daudzumā palīdz sekmīgi nodrošināt organisma funkcionēšanu. Raidījumā ieklausījāmies speciālista ieteikumos, kā izvēlēties ūdeni, un kā nodrošināties, ka dienā tiks izdzerts organismam nepieciešamais ūdens daudzums.

22. maijā topošos vecākus aicinājām uz konferenci "Gatavi mazulim". Ieskaties, kā mums veicās!

TV