28.11. STV: Zaiga Pūce, topošās māmiņas fotosesija, miega nozīme, gatavošanās svētkiem

28. Nov 2021, 09:57 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mīļi sveicieni Pirmajā adventē. Mums ir liels prieks kopā ar jums uzsākt laika atskaiti līdz Ziemassvētkiem. Viens raidījums, vēl viens, un vēl, skat, svētki jau klāt!

Noskaties 28. novembra Māmiņu Kluba TV raidījumu sev ērtākajā laikā un vietā tepat portālā!

Svētdienas raidījuma lielajā intervijā tikāmies ar Sabiedrības integrācijas fonda vadītāju Zaigu Pūci, lai runātu par fonda aktualitātēm.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir sācies. Gatavosimies svētkiem kopā ar bērniem! Sarunā ar eksperti runājām par to, kāpēc ir tik svarīgi iesaistīt bērnus gan Adventes vainadziņa darināšanā, gan piparkūku cepšanā un citos svētku laika darbiņos.

Pēdējā laikā aizvien biežāk runājam par lietu ilgmūžību, un tā vietā, lai pirktu jaunas lietas, piešķiram lietām otru dzīvi. Otru mūžu mēbelēm bērnistabā dod arī Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta, pārkrāsojot meitu līdzšinējās mēbeles. Kā viņai veicās, uzzini šajā sižetā!

Lai arī cik spilgts būtu grūtniecības periods, ar laiku tas atmiņā var arī pabālēt, tāpēc lieliska ideja ir iemūžināt gaidību laiku fotosesijā. Ieskaties Bēbīšu kluba topošo vecāku fotosesijā!

Nereti pēc dzemdībām sievietes mati kļūst trauslāki, pastiprināti izkrīt, tāpēc tiem nepieciešamas īpašas rūpes. Raidījumā tikāmies ar jauno māmiņu Lanu, kura devās uz galvas ādas un matu diagnostiku, kas ļauj noteikt matu kopšanai piemērotākos līdzekļus.

Ja mašīna nevar braukt bez degvielas, cilvēkam piemīt spēja izturēt arī tad, ja kādu laiku nav bijusi iespēja izgulēties. Tiesa, cik laimīga un ar dzīvi apmierināta var būt māmiņa, kura nav izgulējusies? Spēku izsīkums, nīgrums, pazemināte imunitāte. Raidījumā tikāmies ar ārstu, kurš skaidroja par miega nozīmi un arī par citiem aspektiem, kas svarīgi imunitātes stiprināšanai.

TV