28.03. STV: Gaisa attīrīšana telpās, vārītu olu mērces recepte, svešvalodu apguve bērniem

28. Mar 2021, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labrīt Pūpolu svētdienā! Kā iesākās jūsu rīts? Nesteidzīgi, rosīgi vai arī gluži kā ik svētdiena - ar Māmiņu Kluba jauno TV raidījumu?

Ja tomēr kādu iemeslu dēļ Tev neizdevās noskatīties visus raidījuma sižetus, nebēdā! Esam apkopojuši tos vienkopus šeit. 

Lielajā intervijā tikāmies ar Ketiju un Ēriku Karlsoniem, kuri ir vecāki trīs bērniņiem - vecākajai meitiņai Miai un dvīnīšiem Olīvijai Keitai un Oliveram Kurtam, kurš ir bērniņš ar īpašām vajadzībām. Par spīti visām grūtībām, Ketija un Ēriks uz dzīvi raugās ar gaišu skatienu, kas atspoguļojās arī šodienas sarunā.

Jau pēc nedēļas klāt Lieldienas, bet pēc tām nereti uz galda paliek neapēstās olas. Ko no tām pagatavot? Rimi Bērniem garšu ekspertam Normundam Baranovskim ir ieteikums, ar kuru viņš dalījās raidījumā, parādot, kā no vārītām olām pagatavot gardu mērci un pasniegt to kopā ar sparģeļiem.

Mums visiem patīk ieelpot svaiga gaisa malku, taču dažkārt aizmirstam par gaisa kvalitāti iekštelpās. Izrādās, uzturēšanās telpās ar neattīrītu gaisu var veicināt galvassāpes, nogurumu, arī alerģiju izpausmi. Māmiņu Kluba raidījumā testējām ierīci, kas palīdz mājoklī attīrīt gaisu.

Mazi bērni gluži kā sūklīši uztver infromāciju sev apkārt, tostarp arī valodas, tāpēc pirmsskolas vecums ir ideāls, lai bērns apgūtu valodas. Kā to darīt vislabāk, noskaidrojām šodien raidījumā.

TV