28.02. STV: Kakla sāpju ārstēšana, mazuļa vannošana, grūtnieču vingrošana

28. Feb 2021, 09:36 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šis svētdienas rīts bija radošs, priecīgs un vērtīgs, jo raidījuma lielajā intervijā tikāmies ar radošu ģimeni, sižetos viesojāmies pie speciālistiem, kuri sniedza atbildes uz ikvienam vecākam svarīgiem jautājumiem.

Mēs piedāvājam noskatīties Māmiņu Kluba 28.februāra visu raidījumu vai arī atsevišķus sižetus atkārtoti tev ērtākajā laikā un vietā!

Raidījuma lietā intervija bija dzirkstoša un pilna enerģijas, jo kā gan savādāk, ja tās viesi bija mūziķu ģimene - Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis. Protams, runājām par bērniem, ģimeni, neizbēgami pieskaroties arī mūzikas tēmai.

Raidījumā tikāmies ar biedrības "Tēvi" nodarbību vadītāju Lauri Bokišu, kurš stāstīja, cik liela nozīme bērna attīstībā ir fantāzijai. Viņš arī atgādināja, ka bērna darbs ir rotaļāšanās, un vecākiem to nevajadzētu aizmirst.

Regulāras kustības ir svarīgas ikvienam cilvēkam, un topošās māmiņas nav izņēmums. Tāpēc raidījumā tikāmies ar sertificētu fitnesa treneri, kurš atgādināja svarīgāko par vingrošanu gaidību laikā.

Vannošanai piemīt relaksējošas īpašības, tāpēc arī daudzās ģimenēs mazuļa vannošana kļūst par ikvakara rituālu pirms miedziņa. Ko ņemt vērā, aprūpējot bērna ādu, un kā parūpēties, lai vannošanās sagādā prieku, runājām raidījumā.

TV