27. feburāra TV raidījumā aktualizēsim jautājumu par vardarbību ģimenē

25. Feb 2022, 13:26 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums vienmēr ir liels prieks ar jums tikties svētdienu rītos. Un šī svētdiena, protams, nebūs izņēmums. Pavadīsim februāri kopā, smeļoties atbildes uz vecākiem aktuāliem jautājumiem. 

Šajā svētdienā plkst. 9.20 slēdz iekšā STV, jo mēs esam sarūpējuši tēmas, starp kurām noteikti atradīsi kādu, kas Tevi uzrunās jo īpaši.

Šonedēļ Māmiņu Kluba TV raidījumā runāsim par sasāpējušu tēmu - vardarbīgām un toksiskām attiecībām. Savā pieredzes stāstā dalīsies improvizācijas teātra TeaTree impro dibinātāja Mairita Rosicka un centra Marta vadītāja Iluta Lāce.

Rieksti vienmēr ir laba ideja veselīgai uzkodai, jo tajos apslēptas daudzas organismam vērtīgas uzturvielas. Tavuprāt, no kāda vecuma riekstus var iekļaut bērna uzturā? To svētdienas raidījumā vaicāsim uztura speciālistam, noskaidrojot arī, kurus riekstus bērna uzturā ieviest kā pirmos.

Neviens vēl nav piedzimis ar prieku kārtot mājokli, taču, lai tā kārtošana nedēļu no nedēļas nesagādātu ģimenē strīdus un nepatiku, tev noderēs daži knifi, kā kārtošanas procesu padarīt vienkāršāku, ērtāku un patīkamāku.

Zobiņu nākšana mazulim var radīt lielu slodzi un stresu, tāpēc ir svarīgi būt bērniņam šajā laikā blakus un viņu atbalstīt. Kādas ir zobiņu nākšanas pazīmes un kā mazulim šajā laikā palīdzēt, skaidrosim svētdienas raidījumā.

D vitamīns ir svarīgs faktors bērna kaulu sistēmas un imunitātes attīstībai. Raidījumā ārste atgādinās, cik svarīgi, lai bērns uzņemtu profilaktisko D vitamīna devu, kā arī topošā māmiņa laikā, kad mazulis vēl ir tikai puncī, parūpētos arī pati par D vitamīna uzņemšanu.

Gaidību laikā sievietes organisms piedzīvo milzu izmaiņas, tostarp, var būt jutīgāki zobi un smaganas. Kā parūpēties par savu zobu veselību šajā laikā, raidījumā vaicāsim speciālistam.

Tiekamies 27.februārī plkst. 9.20