27.03. STV: Pavasara garderobe, pirmais piebarojums, rīta vingrošana, dejas rehabilitācija

27. Mar 2022, 10:27 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šajā nedēļas nogalē pavasara saule uz laiku noslēpusies, dodot vaļu nesaudzīgam vējam, tāpēc šis rīts bija piemērots nesteidzīgam dienas iesākumam ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu.

Noskaties to atkārtoti!

27.marta raidījumu veltījām pavasara atnākšanai, kad pēc garās ziemas gribam izskatīties un justies labāk un košāk, un atjaunot savu garderobi. Tāpēc tikāmies ar stilisti Kristīni Plotu, kura dalījās ar praktiskiem ieteikumiem pavasara garderobes veidošanai, kā arī kosmētikas zīmola “Labrains” izveidotāju Līgu Brūniņu, lai runātu par to, kā palīdzēt ādai pavasarī atplaukt.

Izkustēšanās no rīta nodrošinās enerģiju visai atlikušajai dienai, tāpēc kopā ar raidījuma vadītāju Kristīni devāmies vingrot, kā arī uzklausījām trenera ieteikumus, kā pareizāk organizēt rīta rosmes.

Bēbīšu kluba galvenais varonis ir jau nedaudz paaudzies, tāpēc arī gana labprāt paliek kopā ar tēti, lai dotu māmiņai brīdi atpūtai. Šoreiz ar māmiņu Santu devāmies izmēģināt rehabilitāciju caur deju.

Ja mazulītis jau paaudzies un sāk izrādīt interesi par to, ko ēd tētis un māmiņa, iespējams, ir klāt īstais laiks pirmajam piebarojumam. Raidījumā runājām ar ārsti, kura dalījās ar ieteikumiem, kā pareizāk uzsākt piebarošanu.

Nereti pēc dažādām traumām un operācijām saglabājas rētas. Lai arī saka, ka laiks rētas dziedē, ir dažādi līdzekļi, kā palīdzēt rētai ātrāk sadzīt, ko arī svētdien noskaidrojām sarunā ar plastisko ķirurgu.

TV