27.01. STV: Attiecības ar vecvecākiem. Grūtnieču vingrošana. Imunitātes stiprināšana

27. Jan 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šodienas Māmiņu Kluba raidījumā runājām par vienmēr aktuālo tēmu - vīramātēm, sievasmātēm, omēm - vai viņām jāpieskata bērni, un ko darīt, ja nepieskata? Diskusijā pie mums viesojās Diāna Zande un Kristīne Stakena.

Gaidību laiks ir īstens piedzīvojums, bet kā parūpēties, lai grūtniecība noritētu veselīgi un kāpēc māmiņām ir tik svarīgi sportot? Šodien raidījumā devāmies izmēģināt grūtnieču vingrošanas nodarbību kopā ar Superbēbīša 2024 māmiņu.

Mūsu 2023. gada Superbēbītis Everts ir krietni paaudzies. Viesojāmies pie viņa un māmiņas Kitijas, lai noskaidrotu, kā šajā laikā viņi rūpējas par veselīgu dzīvesviedu.

Uzsākam rubriku "Mazuļa attīstībasa ABC", kuras galvenā varone būs 10 mēnešus vecā Alise. Šajā sezonā būsim klātestoši Alises attīstībai, sekojot, kā viņa mācās staigāt, nosvin savu 1. dzimšanas dienu, uzsāk podiņmācību.

Pēc dzemdībām mammas sastopas ar vairākiem izaicinājumiem, kas saistīti ne tikai ar bērna piedzimšanu, bet arī ar nepārtrauktām rūpēm par mazuli ikdienā. Šajā periodā mātes prioritātes tiek vērstas uz bērnu, savas vajadzības atstājot otrā plānā. Viena no acīmredzamākajām pazīmēm, kas liecina par pārslodzi, ir nogurušas acis. Kā efektīvi rūpēties par savām actiņām un sniegt tām atslodzi ikdienā?

Vegānā kosmētika. Ko tu par to zini? Izmēģināsim jaunu kosmētiku!

Gada tumšajā periodā vairāk laika pavadām iekštelpās, tāpēc meklējām idejas foršām galda spēlēm, kuras spēlēt ģimenes lokā.

TV