26. septembra raidījuma lielajā intervijā - kardiologs Roberts Feders

26. septembra raidījuma lielajā intervijā - kardiologs Roberts Feders

25. Sep 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vēl pirms sakām ardievas septembrim, šajā svētdienā gaidīsim jūs pie TV ekrāniem, lai tiktos Māmiņu Kluba jaunākajā raidījumā, kurā runāsim par bērnu veselību, uzturu un laimīgu ikdienu.

Uzzini, par ko stāstīsim šajā svētdienā!

Lielajā intervijā tiksimies ar kardiologu Robertu Federu, kurš sarunas laikā ieskicēs galvenos sirds un asinsvadu saslimšanas riskus, sniedzot arī praktiskus ieteikumus, kā no tiem izvairīties.

Kad bērns sasniedzis 2-3 gadu vecumu, ieteicams pirmo reizi doties pie zobārsta vai higiēnista, kurš aplūkos mazos zobiņus, tos notīrīs un pastāstīs, kā par tiem pareizāk rūpēties. Kā bērnu sagatavot pirmajam zobārsta apmeklējumam, noskaidrosim svētdienas raidījumā.Mazuļa ādu, tai pastāvīgi saskaroties ar mitrumu, var piemeklēt autiņbiksīšu dermatīts, kas bērniņam rada sāpes un diskomfortu. Lai zinātu, kā šādās situācijās rīkoties un ko darīt, lai izvairītos no autiņbiksīšu dermatīta, svētdien vaicāsim ārstam.

Šajā svētdienā uzsāksim jaunu rubriku "Tikt pie bēbīša", kuras laikā sekosim līdzi tam, kā Diānai un Andrim izdosies īstenot savu sapni par bērniņu.

Pirms pieprasīt no citiem, ir svarīgi iemācīties pašam arī dot. Un nevis dot tikai pienākumu pēc, bet patiesi no sirds. Kāpēc tas ir tik svarīgi, un kāpēc ir būtiski pateikt paldies saviem skolotājiem ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, raidījumā vaicāsim psiholoģei Ivetai Aunītei.

Zanes un Salvja ģimenē aug divi bērni, tāpēc veļas mazgāšana un žāvēšana ir teju ikdienas rutīna, līdz ar to ir ļoti svarīgi, lai veļas žāvētājs būtu stabils un uz tā varētu izvietot daudz apģērba. Ielūkosimies ģimenes ikdienā, lai redzētu, kāds ir viņu atklājums, kas palīdz veļu izžāvēt ātrāk un veiksmīgāk.

Tiekamies 26.septembrī plkst. 9.20