26. martā Māmiņu Kluba raidījumā tiksimies ar zīmolvedi Diānu Ņikitinu

24. Mar 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai esat gatavas aprīlim? Vēl pirms tam gan tiksimies marta pēdējā raidījumā, lai smeltos praktiskus ieteikumus un knifus, kā izskatīties, justies un dzīvot labāk.

Ieskaties, par ko vēstīsim šajā svētdienā!

Lielajā intervijā šajā reizē runāsim ar zīmolvedi Diānu Ņikitinu, lai smeltos idejas un iedvesmu, kā savu ideju attīstīt līdz reālam biznesam.

Pēc viena gada vecuma mazulis ir kļuvis tik aktīvs! Viņš jau iemācījies spert pirmos soļus, labprāt ķeras pie apkārtējās vides izzināšanas. Kā iekārtot rotaļu vidi mazulim vecumā no 1 līdz 2 gadiem? To svētdienas raidījumā vaicāsim fizioterapeitei Janai Parfjonovai.

Spēlēšanās ar rotaļlietām nav tikai jautri un radoši pavadīts laiks. Kad mēs domājam par saviem bērniem, kuri rotaļājas , mēs lielākoties neaizdomājamies par to, ka bērns tādējādi arī izglītojas vai attīsta savas vērtības. Svētdienas raidījumā vairāk par ieguvumiem no rotaļāšanās.

Grūtniecības laikā pieaug nepieciešamība pēc dažādiem vitamīniem un mikroelementiem, tāpēc raidījumā konsultēsimies ar ginekoloģi Alisi Viguli, lai noskaidrotu vairāk par folskābes, dzelzs un joda lietošanas nepieciešamību gaidību periodā.

Kad mazulis iepazinis jau pirmās garšas, laiks paplašināt viņa ēdienkarti. Kā to darīt vispareizāk, svētdienas raidījumā vaicāsim pediatrei.

Dažkārt tieši saldumi ir tie, kas uzlabo garstāvokli, taču var būt reizes, kad saldumi jau kļuvuši par atkarību, kā rezultātā vienas konfektes vietā izēdam visu kasti. Kāpēc veidojas saldumu atkarība un ko ar to darīt? Šo jautājumu aktualizēsim jaunākajā raidījumā.

Ne vienmēr ģimenes ārsts ir pieejams, tāpēc vecāki novērtē iespēju pieteikties e-receptei attālināti brīžos, kad savs ārsts nav sasniedzams. Kā to izdarīt, skaidrosim raidījumā.

Tiekamies 26. martā plkst. 8.55