26.09. STV: Roberts Feders, pirmā vizīte pie zobārsta, autiņbiksīšu dermatīts, tiekam pie bēbīša

26. Sep 2021, 09:52 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens septembra pēdējā svētdienā! Kā iesācies svētdienas rīts jūsu ģimenei? Vai kopā ar Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu?

Mēs piedāvājam atskatīties uz 26.septembra raidījuma sižetiem!

Lielajā intervijā tikāmies ar kardiologu Robertu Federu, kurš sarunas laikā ieskicēja galvenos sirds un asinsvadu saslimšanas riskus, sniedzot arī praktiskus ieteikumus, kā no tiem izvairīties.

Kad bērns sasniedzis 2-3 gadu vecumu, ieteicams pirmo reizi doties pie zobārsta vai higiēnista, kurš aplūkos mazos zobiņus, tos notīrīs un pastāstīs, kā par tiem pareizāk rūpēties. Kā bērnu sagatavot pirmajam zobārsta apmeklējumam, noskaidrojām šodien raidījumā.

Mazuļa ādu, tai pastāvīgi saskaroties ar mitrumu, var piemeklēt autiņbiksīšu dermatīts, kas bērniņam rada sāpes un diskomfortu. Lai zinātu, kā šādās situācijās rīkoties un ko darīt, lai izvairītos no autiņbiksīšu dermatīta, vaicājām ārstam.

Šajā svētdienā uzsākām jaunu rubriku "Tikt pie bēbīša", kuras laikā sekosim līdzi tam, kā Diānai un Andrim izdosies īstenot savu sapni par bērniņu.

Pirms pieprasīt no citiem, ir svarīgi iemācīties pašam arī dot. Un nevis dot tikai pienākumu pēc, bet patiesi no sirds. Kāpēc tas ir tik svarīgi, un kāpēc ir būtiski pateikt paldies saviem skolotājiem ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, raidījumā vaicājām psiholoģei Ivetai Aunītei.

Zanes un Salvja ģimenē aug divi bērni, tāpēc veļas mazgāšana un žāvēšana ir teju ikdienas rutīna, līdz ar to ir ļoti svarīgi, lai veļas žāvētājs būtu stabils un uz tā varētu izvietot daudz apģērba. Ielūkojāmies ģimenes ikdienā, lai redzētu, kāds ir viņu atklājums, kas palīdz veļu izžāvēt ātrāk un veiksmīgāk.

TV