26.03. STV: Diāna Ņikitina, rotaļu vides iekārtošana, e-recepte, saldumu atkarība, vitamīni grūtniecības laikā

26. Mar 2023, 09:55 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vēl pacilātā noskaņojumā pēc vakar aizvadītā Sieviešu Festivāla, šo rītu iesākām ar Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu. Ieskaties, par ko vēstījām šorīt!

Lielajā intervijā šajā reizē runājām ar zīmolvedi Diānu Ņikitinu, lai smeltos idejas un iedvesmu, ar ko sākt, lai attīstītu savu biznesu.

Pēc viena gada vecuma mazulis ir kļuvis tik aktīvs! Viņš jau iemācījies spert pirmos soļus, labprāt ķeras pie apkārtējās vides izzināšanas. Kā iekārtot rotaļu vidi mazulim vecumā no 1 līdz 2 gadiem? To vaicājām fizioterapeitei Janai Parfjonovai.

Spēlēšanās ar rotaļlietām nav tikai jautri un radoši pavadīts laiks. Kad mēs domājam par saviem bērniem, kuri rotaļājas, mēs lielākoties neaizdomājamies par to, ka bērns tādējādi arī izglītojas vai attīsta savas vērtības. Šodienas raidījumā vairāk par ieguvumiem no rotaļāšanās.

Grūtniecības laikā pieaug nepieciešamība pēc dažādiem vitamīniem un mikroelementiem, tāpēc raidījumā konsultējāmies ar ginekoloģi Alisi Viguli, lai noskaidrotu vairāk par folskābes, dzelzs un joda lietošanas nepieciešamību gaidību periodā.

Kad mazulis iepazinis jau pirmās garšas, laiks paplašināt viņa ēdienkarti. Kā to darīt vispareizāk, svētdienas raidījumā vaicājām pediatrei.

Dažkārt tieši saldumi ir tie, kas uzlabo garstāvokli, taču var būt reizes, kad saldumi jau kļuvuši par atkarību, kā rezultātā vienas konfektes vietā izēdam visu kasti. Kāpēc veidojas saldumu atkarība un ko ar to darīt? Šo jautājumu aktualizējām 26. marta raidījumā.

Ne vienmēr ģimenes ārsts ir pieejams, tāpēc vecāki novērtē iespēju pieteikties e-receptei attālināti brīžos, kad savs ārsts nav sasniedzams. Kā to izdarīt, skaidrojām raidījumā.

TV