24.maija TV raidījuma lielajā intervijā - Daina Gāga-Ēķe

22. May 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kādi ir tavi plāni šīs svētdienas rītam? Nesteidzīgas brokastis, laiks kopā ar saviem mīļajiem un noteikti arī jaunākā Māmiņu Kluba raidījuma noskatīšanās, ne?

Ieskaties, kādas tēmas tevi sagaida jau šajā svētdienā!

Lielajā intervijā tiksimies ar Dainu Gāgu - Ēķi, lai runātu par dzīvi ar bērniem un to, kā pašus mazākos sekmīgi iepazīstināt ar dizainu.

Drīz dienas kļūst siltākas, tāpēc kopā ar Rimi Bērniem garšu ekspertu Normundu Baranovski šajā svētdienā pagatavosim trīs dažādas limonādes - citronlimonādi ar piparmētru, ingvera kanēļa, kā arī ogu limonādi.

Superbēbīte Odeta ar savu ģimeni dzīvo Jūrmalā. Un ja ir Jūrmala, tas nozīmē arī biežas pastaigas gar jūtu un pa mežu, tāpēc laiks domāt, kā mazulītes maigo ādiņu pasargāt no viltīgās saulītes zobiem. Raidījumā varēsi uzzināt detmatologa ieteikumu mazuļa ādas aizsardzībai no saules un to, kā ar šo jautājumu sokas Superbēbītes ģimenei.

Vai zināji, ka Māmiņu Klubs ir ne tikai iknedēļas raidījums, speciālistu lekcijas, pasākumi un portāls? Māmiņu Kluba paspārnē arī darbojas bērnudārzs, kura vadītāja ir daudzu vecāku iemīļotā fizioterapeite Klaudija Hēla. Raidījumā varēsi ieskatīties, kā noris ikdiena Māmiņu Kluba bērnudārzā

Jaunās pasaules kārtība un ierobežojumu rezultātā daudzas ģimenes saskaras ar trauksmi un dažkārt arī ar bailēm. Pirms pandēmijas laika bērnie apmeklēja skolu, pulciņus un pilnvērtīgi komunicēja ar draugiem, tomēr ierobežojumu laikā nereti nākas saskarties ar bērnu skumjām un vientulību. Raidījumā tiksimies ar speciālistu, lai uzzinātu, kā esošo situāciju palīdzēt bērniem pārdzīvot vieglāk.

Tiekamies 24.maijā plkst. 9.20