24.aprīļa Māmiņu Kluba TV raidījumā aktualizēsim jautājumu par krūts zīdīšanu

22. Apr 2022, 09:23 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tūliņ jau maijs, laiks kļuvis siltāks un arī vasara vairs nav aiz kalniem! Tāpēc 24.aprīļa Māmiņu Kluba raidījumā aktualizēsim tēmas, kas būs aktuālas ikvienam no jums!

Tiekamies jau svētdien plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

Mazuļa barošana ar krūti ir tēma, kas bijusi aktuāla visos laikos. Cik daudz jautājumu, tik daudz arī atbilžu un neskaidrību, tāpēc šo svētdien raidījumā uz sarunu aicināsim psihoterapeiti Diānu Zandi, kā arī māmiņu, blogeri Elizabeti Kupču (@Healthy_Living), lai runātu par vainas, apjukuma un neziņas sajūtu, kas pārņem jaunās māmiņas zīdīšanas periodā.

Pavasarīgais laiks tā vien aicina doties pārgājienos. Tomēr, lai pietiktu spēka un enerģijas, ir vērtīgi ņemt līdzi arī kādu uzkodu. Kas vislabāk iederēsies pārgājienu somā, dodoties dabā ar bērniem, skaidrosim 24.aprīļa raidījumā.

Mazais Kristians jau ir paaudzies un labprāt pavada dienas rotaļājoties. Kā iekārtot mazulim drošu rotaļu vidi? To svētdienas raidījumā vaicāsim fizioterapeitei.

Pirms neilga laika iepazināmies ar jauno māmiņu Andu, kuras mati pēc divu bērniņu nākšanas pasaulē kļuvuši plānāki un neveselāki. Pēc veiktās matu diagnostikas Anda jau divas nedēļas lietojusi speciālista ieteiktos līdzekļus, tāpēc laiks noskaidrot, kāds ir pirmais to efekts!

Mūsdienās ar katru gadu aizvien vairāk bērnu dzimst ar dažādām alerģijām. Tiesa, tās diagnosticēt bieži vien var būt liels izaicinājums, jo alergēnu skaits ar katru gadu pieaug. Raidījumā runāsim par biežākajiem alergēniem, kurus var konstatēt ar analīzēm.

Pavasarī ierasti palielinās grūtības koncentrēties, tāpēc svētdien tiksimies ar neiroloģi, kura vērsīs uzmanību, kā šādos gadījumos savam organismam palīdzēt.

 

Tiekamies 24. aprīlī plkst. 9.20