24.04. STV: Krūts zīdīšana, uzkodas pārgājienam, rotaļu vides iekārtošana, alerģiju noteikšana

24. Apr 2022, 10:49 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt ilgi gaidītā svētdiena, kuru varam aizvadīt pavisam nesteidzīgi, noliekot vismaz uz brīdi malā visas nedēļas rūpes, protams, rītu iesākot ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu.

Mēs piedāvājam noskatīties 24.aprīļa raidījumu tev ērtākajā laikā un vietā, vai arī atkārtoti noskatīties kādu no interesējošajiem sižetiem.

Mazuļa barošana ar krūti ir tēma, kas bijusi aktuāla visos laikos. Cik daudz jautājumu, tik daudz arī atbilžu un neskaidrību, tāpēc šo svētdien raidījumā uz sarunu aicinājām psihoterapeiti Diānu Zandi, kā arī māmiņu, blogeri Elizabeti Kupču (@Healthy_Living), lai runātu par vainas, apjukuma un neziņas sajūtu, kas pārņem jaunās māmiņas zīdīšanas periodā.

Pavasarīgais laiks tā vien aicina doties pārgājienos. Tomēr, lai pietiktu spēka un enerģijas, ir vērtīgi ņemt līdzi arī kādu uzkodu. Kas vislabāk iederēsies pārgājienu somā, dodoties dabā ar bērniem, skaidrojām šodienas raidījumā.

Mazais Kristians jau ir paaudzies un labprāt pavada dienas rotaļājoties. Kā iekārtot mazulim drošu rotaļu vidi? Noskaties sižetu un uzzini fizioterapeites ieteikumus.

Pirms neilga laika iepazināmies ar jauno māmiņu Andu, kuras mati pēc divu bērniņu nākšanas pasaulē kļuvuši plānāki un neveselāki. Pēc veiktās matu diagnostikas Anda jau divas nedēļas lietojusi speciālista ieteiktos līdzekļus, tāpēc laiks noskaidrot, kāds ir pirmais to efekts!

Mūsdienās ar katru gadu aizvien vairāk bērnu dzimst ar dažādām alerģijām. Tiesa, tās diagnosticēt bieži vien var būt liels izaicinājums, jo alergēnu skaits ar katru gadu pieaug. Raidījumā runājām par biežākajiem alergēniem, kurus var konstatēt ar analīzēm.

Pavasarī ierasti palielinās grūtības koncentrēties, tāpēc šodien tikāmies ar neiroloģi, kura vērsa uzmanību, kā šādos gadījumos savam organismam palīdzēt.

TV