24.02. STV: Solo vecāki, Tētu klubs, grūtnieču masāža, PEP mammas atbalsts

24. Feb 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba 24. februāra TV raidījuma lielā tēma - "solo vecāki".

Raidījumā pievērsāmies jautājumam, kā ir audzināt bērnu vienai/ vienam. Ieskatījāmies, kā solo mammas lomā klājas 4 bērnu mammai Līgai Rīderei, kura "izauklējusi" arī radošus projektus citu atbalstam! Bet kā ir būt solo tētim? Šoreiz durvis "Māmiņu Klubā" vēra arī Tētu Klubs! Kopā ar Gati un biedrību "Tēvi" tēti pavisam aktlāti dalījās ar savu pieredzi.

Šodien aprit divi gadi kopš Krievijas pilna mēroga bruņotā iebrukuma Ukrainā. Šo gadu laikā daudzas ukraiņu ģimenes savu patvērumu radušas arī Latvijā. Atbalsts šajos gadījumos ukraiņu māmiņām ir arī Māmiņu Kluba paspārnē izveidotais Ukraiņu mammu klubs, kurā rast atbalstu, padomus un mierīgu kopābūšanu. Ieskatīsimies, kas notiek šajās tikšanās reizēs.

Šķiet, makaroni ar sieru ir absolūts favorītēdiens vairumam bērnu, tāpēc šajā reizē meklējām ideju, kā pagatavot abus šos produktus citādāk nekā ierasts.

Pagājušajā reizē uzzinājām, ka mūsu gaidītais Superbēbītis ir meitenīte. Grūtniecībai ritot nedēļu pēc nedēļas, topošā māmiņa sajūt aizvien lielāku nogurumu, tāpēc šajā reizē Egita devās izbaudīt grūtnieču masāžu, lai uzkrātu jaunus spēkus un relaksētos.

Kas ir PEP mamma un kādu atbalstu viņa var sniegt? Devāmies noskaidrot raidījumā.

Topošajai māmiņai ļoti svarīgs ir sabalansēts un veselīgs uzturs, tostarp iekļaujot uzturā pietiekamā daudzumā arī zivis. Kāpēc Omega-3 ir tik svarīgs elements topošās māmiņas un bēbīša veselībai?

TV