24.01. STV: Rotaļāšanās nozīme, dārzeņu buljona recepte, peldes āliņģī

24. Jan 2021, 10:18 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vēl viena raiba darba nedēļa ir aiz muguras, un varam šajā svētdienas rītā pelnīti atvilkt elpu, lai darītu to, kas pašām patīk. Jā, un kāpēc gan lai tā nebūtu Māmiņu Kluba jaunākā TV raidījuma noskatīšanās? 

Esam sagatavojuši atskatu uz 24.janvāra sižetiem, lai kādu no tiem vari noskatīties arī atkārtoti. Jo, kā zināms, dubults neplīst!

Lielajā intervijā tikāmies ar veselīgas pašapziņas entuziasti Indru Salceviču, lai runātu par dzīvi, mīlestību un, protams, arī bērniem.

Kopā ar Rimi Bērniem garšu zinātāju Normundu Baranovski šajā svētdienā pagatavojām gardu, sildošu buljonu, kas tik ļoti piestāvēs ziemīgajam laikam.

Par D vitamīnu sen vairs nerunā tikai kontekstā ar bērna kaulu sistēmas attīstību, jo pierādīts, ka tā nozīme bērna attīstībā ir daudz lielāka. Kāpēc grūtniecei papildus jāuzņem D vitamīns, kā tā nepietiekamība var ietekmēt puncī augošā bērniņa veselību? To raidījumā skaidroja ārste.

Bērnam aktīvi rotaļājoties, tiek apgūtas daudzas prasmes, tāpēc neierobežo bērna rotaļāšanās laiku, vien respektējiet dienas ritmu, padarot dienas prieka pilnas. Ko bērns iegūst no rotaļāšanās un kādas prasmes attīsta, skaidrojām šo svētdien.

Peldēties tagad, kad laukā ir tik auksti? Jā, mūsu raidījuma vadītāja Rūta pierāda, ka nekas nav neiespējams, un šajā svētdienā pārliecinājās, ka pelde āliņģī var būt lielisks dienas iesākums.

TV