23. aprīļa Māmiņu Kluba TV raidījumā viesosimies pie Masaļsku ģimenes

21. Apr 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tūliņ jau maijs, laiks kļuvis siltāks un arī vasara vairs nav aiz kalniem! Tāpēc 23.aprīļa Māmiņu Kluba raidījumā aktualizēsim tēmas, kas būs aktuālas ikvienam no jums!

Tiekamies jau svētdien plkst. 8.55 kanālā STV Pirmā!

Svētdienas lielajā intervijā viesosimies pie Ievas un Edgara Masaļskiem.

Tuvāk nākot vasarai, aizvien biežāk dodamies tuvākos un tālākos ceļojumos. Lai būtu gatavi dažādām situācijām, svētdienas raidījumā pēc padoma vaicāsim ģimenes ārstei, lai skaidrotu, ko ņemt līdzi, ceļā dodoties ar bērniņu.

Mēs visi zinām, ka veselīgs uzturs ir ļoti svarīga mūsu ikdienas sastāvdaļa, jo sevišķi gaidību laikā, tomēr ne vienmēr izdodas pieturēties pie veselīgajiem principiem un sabalansēt savu ēdienkarti. Raidījumā tiksimies ar ārsti, vaicājot, kāpēc topošajai māmiņai būtu svarīgi ikdienā uzņemt Omega-3 taukskābes.

Svētdienas raidījumā testēsim gardos Lakto jaunumus.

Lielai daļai no mums ikdiena paiet gluži kā vāveres ritenī, steidzot paveikt vienu darbu pēc otra. Kā uz mirkli paņemt atelpu, lai relaksētos? To kopā ar raidījuma vadītāju Līvu Spuravu centīsimies izzināt jau svētdien.

Rotaļāšanās ir svarīga bērna emocionālajai attīstībai, jo dod iespēju attīstīt sociālās prasmes, kā arī izprast un atbrīvot dažādās emocijas. Piemēram, spēlēšanās var palīdzēt bērnam labāk pārvarēt dažādas stresa situācijas bērnudārzā vai mājās, kas piedzīvotas dienas laikā. Raidījumā skaidrosim, kā ar rotaļāšanās palīdzību bērns var attīstīt savas emocionālās prasmes. 

Tiekamies 23. aprīlī plkst. 8.55