23.04. STV: Masaļsku ģimene, ceļojums ar bērnu, bērna emocionālā attīstība

23. Apr 2023, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt ilgi gaidītā svētdiena, kuru varam aizvadīt pavisam nesteidzīgi, noliekot vismaz uz brīdi malā visas nedēļas rūpes, protams, rītu iesākot ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu.

Mēs piedāvājam noskatīties 23.aprīļa raidījumu tev ērtākajā laikā un vietā, vai arī atkārtoti noskatīties kādu no interesējošajiem sižetiem.

Svētdienas lielajā intervijā viesojāmies pie Ievas un Edgara Masaļskiem, lai runātu par to, kā izvēlēties savam bērnam atbilstošāko sporta veidu.

Tuvāk nākot vasarai, aizvien biežāk dodamies tuvākos un tālākos ceļojumos. Lai būtu gatavi dažādām situācijām, svētdienas raidījumā pēc padoma vaicājām ģimenes ārstei, lai skaidrotu, ko ņemt līdzi, ceļā dodoties ar bērniņu.

Mēs visi zinām, ka veselīgs uzturs ir ļoti svarīga mūsu ikdienas sastāvdaļa, jo sevišķi gaidību laikā, tomēr ne vienmēr izdodas pieturēties pie veselīgajiem principiem un sabalansēt savu ēdienkarti. Raidījumā tikāmies ar ārsti, vaicājot, kāpēc topošajai māmiņai būtu svarīgi ikdienā uzņemt Omega-3 taukskābes.

Svētdienas raidījumā testējām gardos Lakto jaunumus.

Lielai daļai no mums ikdiena paiet gluži kā vāveres ritenī, steidzot paveikt vienu darbu pēc otra. Kā uz mirkli paņemt atelpu, lai relaksētos? To kopā ar raidījuma vadītāju Līvu Spuravu centāmies izzināt 23. aprīļa raidījumā.

Rotaļāšanās ir svarīga bērna emocionālajai attīstībai, jo dod iespēju attīstīt sociālās prasmes, kā arī izprast un atbrīvot dažādās emocijas. Piemēram, spēlēšanās var palīdzēt bērnam labāk pārvarēt dažādas stresa situācijas bērnudārzā vai mājās, kas piedzīvotas dienas laikā. Raidījumā skaidrojām, kā ar rotaļāšanās palīdzību bērns var attīstīt savas emocionālās prasmes. 

TV