22.novembra TV raidījuma lielajā intervijā - Lauris Bokišs

21. Nov 2020, 10:19 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šonedēļ laiks mūs nelutina. Lietus, vējš, arī šim gadalaikam tik raksturīgā tumsa un drūmums tā vien mudina ieritināties zem segas dīvānā un pavadīt laiku siltā telpā. Zini, ņemot vērā visus apstākļus, kad labāk izvairīties no tikšanās ar citiem, viesošanās un ciemiņu uzņemšanas, tas nebūt nav sliktākais variants. 

Šo svētdien pagatavo savu iemīļoto kafiju vai tēju un sāc rītu ar Māmiņu Kluba jaunākā TV raidījuma skatīšanos!

Lielajā intervijā tiksimies ar biedrības "Tēvi" nodarbību vadītāju un organizatoru Lauri Bokišu, lai runātu par tēva lomu, viņa paša pieredzi bērnu audzināšanā šķirtā ģimenē un to, ko bērni mums iemāca.

Kopā ar Superbēbīti dosimies pie ārsta, lai pārbaudītu, kā Odeta attīstās, kā arī uzzināsim, kādiem mazuļa attīstības punktiem pirmā dzīves laikā pievērst uzmanību, lai nepalaistu garām iespējamas attīstības problēmas.

Tu taču zini, ka nekas tā neiekustina dienu kā kārtīga izkustēšanās. Tāpēc kopā ar treneri izstaipīsimies, iekustināsim ķermeni un uzzināsim, kāpēc no rītiem vingrot, kā sākt un kā to pareizi darīt.

Kad nevaram doties uz kafejnīcu, lai pamielotos ar gardām kūkām, gatavosim tās paši savās mājās. Zini, tam ir savas priekšrocības, jo vari būt droša par gatavošanas procesā izmantoto sastāvdaļu kvalitāti un, protams, arī pievienotā cukura daudzumu.

Vai atceries mazo Porcelāna puisēnu Kristeru, par kura veselību visi turējām īkšķus, ziedojot Māmiņu Kluba Labdarības fondam, lai sniegtu vajadzīgo atbalstu zēna veselības uzlabošanai? Kristers ir zinātkārs un kustīgs zēns, kurš apmeklē Māmiņu Kluba Bērnudārzu, taču priekšā vēl ceļš ejams, lai nostiprinātu viņa veselību. Raidījumā tiksimies ar Kristeru un viņa vecākiem.

Nav iemesla liegties, ka 2020.gads nesis pamatīgus pārbaudījumus un uztur pastāvīgu spriedzi, uz ko, protams, reaģē arī mūsu organisms. Māmiņu Klubā testēsim probiotikas, jo tās ir nenovērtējams atbalsts gan imunitātes stiprināšanā, gan arī pašsajūtas un vēdera veselības uzlabošanā.

Tiekamies 22.novembrī plkst. 9.20