22. maija raidījumā runāsim par mātes un meitas attiecībām

20. May 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šogad pavasaris mūs pamatīgi spīdzina, jo ilgi gaidītās siltās dienas nevēlas atnākt uz palikšanu. Lai arī nevaram plānot laikapstākļus, savas brīvdienas gan varam ieplānot!

Tāpēc arī šo svētdien, 22. maijā, plkst. 9.20 slēdz iekšā STV Pirmā, lai satiktos ar Māmiņu Klubu!

Mammu un meitu attiecības mēdz būt tik dažādas! Sākot no ģimenēm, kurās mamma un meita ir gluži kā labākās draudzenes, beidzot ar gadījumiem, kad abas, diemžēl, nespēj rast kopīgu sarunu. Par mammu un meitu būšanu svētdienas raidījumā runāsim ar ģimenes psihoterapeiti Ainu Poišu un BetaBeidz mammu Ingu Bērziņu.

Viss zied un smaržo! Pamodušies arī kukaiņi, tostarp, bites un kamenes. Zinot, cik ļoti bērniem patīk priecāties par dabu, pasmaržot katru ziediņu, ir labi, ja esi informēta par to, kā palīdzēt bērnam, kuram iedzēlis kukainis. Par šo tēmu uzzināsi vairāk jau svētdien.

Strauji tuvojas vasara, aizvien vairāk laika bērni pavada laukā aktīvi darbojoties. Tas nozīmē arī lielāku brūču gūšanas risku. Kā rīkoties, ja bērns savainojies un ieguvis brūci, kā to aprūpēt? Svētdienas raidījumā vaicāsim ārstei.

Mēs, māmiņas, visu savu uzmanību sniedzam bērniem, nepagurstoši darot vienu darbu pēc otra, kā rezultātā nereti pietrūkst laika pat pilnvērtīgai maltītei. Lielisks risinājums šādās reizēs ir smūtijs, kas būs pilnvērtīgs maltītes aizstājējs pat ja esi devusies ratu pastaigā.

Nav striktu robežu, līdz kādam vecumam vajadzētu ļaut bērnam rotaļāties, tāpēc ļauj viņam izpaust savu radošumu, attīstīt fantāziju ar dažādām spēlēm. Par savu pieredzi raidījumā stāstīs trīs bērnu māmiņa Elīna.

Bēbīšu kluba ģimene ir ļoti aktīva - labprāt dodas izbraucienos, māmiņa Santa arī studē -, tāpēc katrs palīgs ir no svara, lai dzīve būtu maksimāli harmoniska. Viens no šādiem jaunās ģimenes mūsdienu atbalstiem ir arī bērnu uzraudzības sistēma, kas ļauj sekot līdzi mazulītim pat tad, ja atrodies citā telpā. Svētdienas raidījumā iepazīsimies ar Santas pieredzi bērna uzraudzības sistēmas lietošanā.

Tiekamies 22. maijā plkst. 9.20