22. janvāra Māmiņu Kluba TV raidījumā - padomi tavas ģimenes budžeta veidošanai

20. Jan 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katru svētdienu mēs gaidām tikpat ļoti kā šogad sniegu, jo katra satikšanās ar jums ir ļoti īpaša. Ar pārdomātiem sižetiem, sirsnīgām sarunām mēs ik svētdienu plkst. 9.20 tiekamies kanālā STV Pirmā, lai būtu kopā.

Tiekamies arī šo svētdien, 22.janvārī!

Svētdienas raidījumā runāsim par ģimenes finansēm. Kā plānot budžetu, lai šajos laikos justos droši? Kur un kā ietaupīt? Kā samazināt tēriņus pārtikai? Lielajā intervijā finanšu mentore Alīna Zela!

Tavs mazais aug lielāks, šķiet, arī pienācis brīdis, lai viņš iemācītos ēst pats ar karotīti. Tomēr ir jāņem vērā vairāki nosacījumi, lai šajā procesā nepieļautu kļūdas. Kādas? To svētdienas raidījumā vaicāsim Māmiņu Kluba Vecāku skolas fizioterapeitei Klaudijai Hēlai.

Rubrika "Superbēbis" ir Māmiņu Kluba vecāku iemīļotākā rubrika, jo ļauj sekot līdzi bēbītim jau no grūtniecības pēdējiem mēnešiem, līdz pat viņa pirmajai dzimšanas dienai, un neiztrūkstošs ir arī Superbēbīša piedzimšanas stāsts. Svētdienas raidījumā tev būs iespēja iepazīties ar mūsu Superbēbīša māmiņu Kitiju, kura drīzumā gaida pasaulē ierodamies savu otro dēliņu.

Lai gan svētki aiz muguras, iespējams, tavās mājās vēl aizķērušās neapēstas piparkūkas. Raidījumā no tām uzbursim fantastisku desertu!

Pašlaik izveidojusies unikāla situācija, kad vienlaicīgi cirkulē vairāki respiratorie vīrusi. Ņemot vērā, ka to simptomi var būt ļoti līdzīgi, bez laboratoriskas testēšanas nav iespējams noteikt precīzi diagnozi. Raidījumā dosimies uz laboratoriju, kur skaidrosim analīžu veikšanas iespējas.

Šajā svētdienā uzsāksim jaunu rubriku “Sievietes emocionālā un fiziskā labsajūta kopā ar Līvu”, kuras ietvaros iepazīsim dažādus instrumentus mīlestībai un rūpēm par sevi, kā arī satiksimies ar interesantām sievietēm.

Tiekamies 22. janvārī plkst. 9.20