22.05. STV: Mātes un meitu attiecības, brūču aprūpe, bērnu uzraudzības sistēma

22. May 2022, 10:09 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Prieks kopā ar Tevi sagaidīt vasaru un ik svētdienas rītu tikties pie TV ekrāniem, skatoties Māmiņu Kluba raidījumu.

Esam apkopojuši šodienas raidījuma sižetus, lai Tu varētu tos noskatīties atkārtoti.

Mammu un meitu attiecības mēdz būt tik dažādas! Sākot no ģimenēm, kurās mamma un meita ir gluži kā labākās draudzenes, beidzot ar gadījumiem, kad abas, diemžēl, nespēj rast kopīgu sarunu. Par mammu un meitu būšanu svētdienas raidījumā runājām ar ģimenes psihoterapeiti Ainu Poišu un BetaBeidz mammu Ingu Bērziņu.

Viss zied un smaržo! Pamodušies arī kukaiņi, tostarp, bites un kamenes. Zinot, cik ļoti bērniem patīk priecāties par dabu, pasmaržot katru ziediņu, ir labi, ja esi informēta par to, kā palīdzēt bērnam, kuram iedzēlis kukainis. Par šo tēmu varēji uzzināt vairāk šodienas raidījumā.

Strauji tuvojas vasara, aizvien vairāk laika bērni pavada laukā aktīvi darbojoties. Tas nozīmē arī lielāku brūču gūšanas risku. Kā rīkoties, ja bērns savainojies un ieguvis brūci, kā to aprūpēt? To šodien vaicājām ārstei.

Mēs, māmiņas, visu savu uzmanību sniedzam bērniem, nepagurstoši darot vienu darbu pēc otra, kā rezultātā nereti pietrūkst laika pat pilnvērtīgai maltītei. Lielisks risinājums šādās reizēs ir smūtijs, kas būs pilnvērtīgs maltītes aizstājējs pat ja esi devusies ratu pastaigā.

Nav striktu robežu, līdz kādam vecumam vajadzētu ļaut bērnam rotaļāties, tāpēc ļauj viņam izpaust savu radošumu, attīstīt fantāziju ar dažādām spēlēm. Par savu pieredzi raidījumā stāstīja trīs bērnu māmiņa Elīna.

Bēbīšu kluba ģimene ir ļoti aktīva - labprāt dodas izbraucienos, māmiņa Santa arī studē -, tāpēc katrs palīgs ir no svara, lai dzīve būtu maksimāli harmoniska. Viens no šādiem jaunās ģimenes mūsdienu atbalstiem ir arī bērnu uzraudzības sistēma, kas ļauj sekot līdzi mazulītim pat tad, ja atrodies citā telpā. Svētdienas raidījumā iepazināmies ar Santas pieredzi bērna uzraudzības sistēmas lietošanā.

TV