21.novembra TV raidījuma lielajā intervijā - Krista un Jānis Zvirgzdiņi

19. Nov 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Svētku nedēļas noslēgumā ikvienu no jums aicinām pie TV ekrāna, lai tiktos jaunākajā Māmiņu Kluba raidījumā un gūtu vērtīgus ieteikumus no speciālistiem, uzklausītu ģimeņu dažādās pieredzes.

Lielajā intervijā tiksimies ar muzikālo un sirsnīgo Zvirgzdiņu ģimeni, lai dotos kopīgā pastaigā un runātu par ģimenes veidošanu.

Panašķoties reizi pa reizi patīk katram, arī bērni nav izņēmums. Tomēr labi apzinoties, ka pārmērīgam salduma patēriņam ir būtiskas sekas uz veselību, svarīgi zināt robežas. Raidījumā tiksimies ar uztura speciālisti, kura skaidros, kāds ir ieteicamais daudzums cukura, kuru bērns drīks patērēt dienas laikā.

Lielākās raizes pirms dzemdībām sievietei visbiežāk rada neatbildētie jautājumi, jo līdz ar nezināmo pieslēdzas arī topošās māmiņas fantāzija. Kā dzemdībām emocionāli sagatavojas Bēbīšu kluba māmiņa Santa, noskaidrosim svētdien.

Par acu veselību vajadzētu rūpēties vēl pirms tam, kad parādījušies simptomi, kuri liecina, ka ar actiņām kaut kas nav kārtībā, tāpēc jāvēršas pie ārsta. Kuri ir galvenie nosacījumi, kas būtu jāievēro ikdienā, lai acis būtu veselas, runāsim svētdienas raidījumā.

Turpinās remonts Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītājas Rūtas bērnistabā. Lai istabu padarītu atraktīvāku un interesantāku, Rūta izmanto  dažādas krāsas ar pievienoto vērtību. Piemēram, vai zināji, ka ir krāsas, ar kuru kāda no istabas sienām var pārtapt par tāfeli, vai arī krāsa, kas ļauj uzzīmēt uz sienām vai griestiem zvaigznes, kas tumsā spīd?

Bērnu drošībai vienmēr jābūt pirmajā vietā, tāpēc raidījumā tiksimies ar ārsti, kura atkārtoti atgādinās, cik ļoti svarīgi ir izvēlēties bērna vecumam piemērotas rotaļlietas, tās regulāri pārbaudīt, kā arī pievērst uzmanību tam, vai bērnam nav pieejami dažādi bīstami sadzīves priekšmeti.

Tiekamies 21.novembrī plkst. 9.20