21. marta Māmiņu Kluba raidījuma lielajā intervijā - Māris un Zane Grigaļi

19. Mar 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Marts mēdz būt gana viltīgs, priecājot ar sauli un reizēm atnesot arī pa kādai sniega pārslai, taču, lai arī kādus pārsteigumus mums piespēlētu daba, ar Māmiņu Klubu viss ir prognozējami - tiksimies kā ik nedēļu - svētdien plkst. 9.20 STV Pirmā!

Lielajā intervijā tiksimies ar TV personību Māri Grigali un viņa sievu Zani, lai uzzinātu, kā ir audzināt trīs dēlus.

Raidījumā runāsim par to, kurā brīdī bērnam vajadzētu sākt apmeklēt podiņu. Vai to, kad atvadīties no autņbiksītēm, izlemj bērns vai vecāki? Raidījumā Māmiņu Kluba Vecāku skolas fizioterapeite pievērsīs uzmanību vecāku biežākajām kļūdām, cenšoties bērnu apmācīt podiņmācībā, un stāstīs, kā bērnu ar podiņu iepazīstināt veiksmīgāk.

Gravitācija, diemžēl, dara savu, tāpēc ar katru gadu aizvien vairāk novērtējam, cik liela nozīme ir pareizai ādas kopšanai, lai izskatītos un justos labi. Šoreiz raidījumā Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta ļausies jaunam izmēģinājumam, iepazīstot dermokosmētikas Fillerina produktus.

Kanāls STV Pirmā kopā ar Māmiņu Kluba Labdarības fondu uzsācis kampaņu "Atbalsta grozs", lai palīdzētu sievietēm, kas nonākušas krīzes situācijās. Vairāk par šo kampaņu uzzināsi jau svētdien raidījumā.

Fiziskās aktivitātes tik ļoti piestāv veselīgam dzīvesveidam, taču tas nav atdalāms no atbilstoša uztura. Kādam jābūt bērna, kurš sporto, uzturam pirms un pēc treniņa, raidījumā vaicāsim uztura speciālistei.

Tiekamies 21.martā plkst. 9.20