21. maija Māmiņu Kluba raidījumā viesosimies pie Sintijas Selickas

19. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saulainās maija dienas mijas ar vēsākām un lietainākām, taču tas nemazina prieku par to, ka vasara tūlīt jau klāt. Un klāt arī Māmiņu Kluba jaunais TV raidījums. Vai esi gatava svētdienas rītu sagaidīt kopā ar mums?

Tiekamies jau 21.maijā plkst. 8.55 kanālā "STV Pirmā!"!

Lielajā intervijā šajā svētdienā viesosimies pie Sintijas Selickas, lai atklātu lieliskas fotogrāfijas noslēpumu.

Superbēbīša ģimenei labpatīk laiku pavadīt dabā, taču, kā atzīst māmiņa Kitija, viņa savulaik piedzīvojusi negatīvu pieredzi ar ērcēm, tāpēc tagad ir īpaši piesardzīga. Jaunākajā raidījumā vaicāsim speciālistam, kā rīkoties, ja bērnam vai arī pieaugušajam piesūkusies ērce.

Mazuļa uzturam jābūt daudzveidīgam, tāpēc piebarojumā jāiekļauj arī putras. Kādas putras bērniņam piedāvāt un kurai ēdienreizei putra "piestāv" vislabāk, skaidrosim svētdienas raidījumā.

Trešais trimestris topošajai māmiņai var būt izaicinājumu piepildīts, jo mazulītis turpina augt, māmiņai radot lielāku diskomfortu, tāpēc jaunākajā raidījumā iztaujāsim ginekoloģi Alisi Viguli, skaidrojot, kas sievieti sagaida grūtniecības pēdējos metros un kā parūpēties par savu labsajūtu šajā laikā.

Nereti pēc dažādām traumām un operācijām saglabājas rētas. Lai arī saka, ka laiks rētas dziedē, ir dažādi līdzekļi, kā palīdzēt rētai ātrāk sadzīt, ko arī svētdien noskaidrosim sarunā ar plastisko ķirurgu.

Tiekamies 21. maijā plkst. 8.55