21. februāra TV raidījuma lielajā intervijā - Marija Jansone

19. Feb 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums vienmēr ir liels prieks ar jums tikties svētdienu rītos. Un šī svētdiena, protams, nebūs izņēmums.

Šajā svētdienā plkst. 9.20 slēdz iekšā STV, jo mēs esam sarūpējuši tēmas, kas aktuālas gan topošajām māmiņām, gan arī ģimenēm, kurās jau aug bērni.

Svētdienas lielajā intervijā tiksimies ar Mariju Jansoni, kuru daudzi atpazīst kā aktrises Agneses Zeltiņas meitu. Marija dalīsies ar savām emocijām, kļūstot par māmiņu, un mammas lomā piedzīvoto.

Gaidību laikā topošajai māmiņai regulāri jānodod dažādas analīzes. Raidījumā dosimies pie ārstes, kura skaidros, kādas analīzes jānodod gaidību sākumā.

Zobu nākšanas laiks nereti līdzi nes negulētas naktis, trauksmaināku bērniņu, kas, protams, rada arī uztraukumus vecākiem. Svētdien viesosimies pie māmiņas, kura stāstīs, kā savam mazulim atviegloja zobiņu nākšanas laiku, kā arī konsultēsimies šajā jautājumā pie ģimenes ārstes.

Ja mēs, pieaugušie, vīrusa laikā bieži vien lietojam dažādas zāļu tējas, jautājums, vai tās drīkst dzert arī bērni? Speciāliste skaidros, no kāda vecuma bērni drīkst dzert zāļu tējas, kā arī atbildēs uz jautājumu, kuras no tām ir piemērotākas dažādās situācijās.

Tiekamies  21.februārī plkst. 9.20