21.10. STV. Bērns ar īpašām vajadzībām. Imunitātes stiprināšana. Mazuļa peldināšana. Burkānu kēksiņu recepte

21. Oct 2023, 10:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

21. oktobra Māmiņu Kluba TV raidījumā tikāmies ar mazo Anci, kura ir piedzīvojusi ļoti nežēlīgu attieksmi savā bēbīša vecumā. Diemžēl, meitenīte ir akla un praktiski nekustīga, taču kopā ar Anci ir viņas eņģeļi - audžuģimene un viņas mamma no Debesīm - Ivita Krevica!

Kā tas ir - uzņemties rūpes audzināt bērniņu ar īpašām vajadzībām? Dita šoreiz teju nevarēja novadīt interviju, jo valdīja asaras. Bet tās ir gaišas asaras, jo kopā mēs mazajai Ancei palīdzēsim ceļā uz rehabilitāciju.

Rūdīšanās jau no pavisam maza vecuma un ūdens procedūras ir labas veselības ķīla, lai aukstās sezonas saaukstēšanās ķibeles ietu secen. Ieskaties, kas notiek mazuļu peldēšanas nodarbībās un kā bērniņi tiek radināti pie ūdens!

TV personības Kristīnes Stakenas dēliņam Leo jau divi mēneši! Kā Kristīne iejutusies māmiņas lomā un kāds izvērties viņas grūtniecības ceturtais trimestris?

Rudens vēsais laiks un došanās uz dārziņu vai skolu var būt liels stress, tāpēc pazeminās imunitāte, bērni ir nogurušāki. Kā parūpēties par bērna veselību, lai rudens vīrusi ietu ar līkumu?

Bagātīgā rudens raža jau savesta pagrabos un steidzam izmantot sezonālos produktus, ceļot tos galdā ģimenes maltītēs. Šoreiz Māmiņu Klubs kopā ar “Kairi Cafe” konditori Maiju Kairi piedāvā tev savās mājās pagatavot gardos burkānu kēksiņus.

Mājas uzkopšanai nav jābūt darbam, kas izraisa riebumu un aizņem daudz laika, kā šie darbi tiek organizēti citās mājās.

TV