21.02. STV: Zāļu tējas bērniem, zobiņu nākšanas laiks, grūtnieces pirmās analīzes

21. Feb 2021, 09:29 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā iesākās šodien Tavs rīts? Ar Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu? Mēs piedāvājam Tev atskatīties uz interesantākajiem sižetiem, ja vēlies kādu no tiem noskatīties atkārtoti, vai arī atkārtoti noskatīties visu raidījumu.

Svētdienas lielajā intervijā tikāmies ar Mariju Jansoni, kuru daudzi atpazīst kā aktrises Agneses Zeltiņas meitu. Marija dalījās ar savām emocijām laikā, kad kļuva par māmiņu, un mammas lomā piedzīvoto.

Gaidību laikā topošajai māmiņai regulāri jānodod dažādas analīzes. Raidījumā devāmies pie ārstes, kura skaidroja, kādas analīzes jānodod gaidību sākumā.

Zobu nākšanas laiks nereti līdzi nes negulētas naktis, trauksmaināku bērniņu, kas, protams, rada arī uztraukumus vecākiem. Svētdien viesojāmies pie māmiņas, kura stāstīja, kā savam mazulim atviegloja zobiņu nākšanas laiku, kā arī konsultējāmies šajā jautājumā pie ģimenes ārstes.

Ja mēs, pieaugušie, vīrusa laikā bieži vien lietojam dažādas zāļu tējas, jautājums, vai tās drīkst dzert arī bērni? Speciāliste skaidroja, no kāda vecuma bērni drīkst dzert zāļu tējas, kā arī atbildēja uz jautājumu, kuras no tām ir piemērotākas dažādās situācijās.

TV