Izvēle intīmajai higiēnai – laktobaktēriju lizāts

Izvēle intīmajai higiēnai – laktobaktēriju lizāts

26. Jun 2012, 13:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā zināms, intīmās zonas higiēna ir viena no svarīgākajām sievietes higiēnas sastāvdaļām. Kā par to rūpēties? Kas ir biežākie diskomforta iemesli? Un kā tavai sievišķīgajai veselībai var palīdzēt laktobaktēriju lizāts? 

Ikdienā maksts dabīgo aizsardzību nodrošina gļotādas slāņveida epitēlijs, ph līmenis (skāba vide), līdzsvars starp makstī dzīvojošajiem mikroorganismiem un vispārējais sievietes veselības stāvoklis.

Taču nereti sievietes maksts mikroflorā var izveidoties izmaiņas. Tās saistītas ne tikai ar iekšējiem (stress, kontracepcija, antibiotikas, hormonāli traucējumi), bet arī ar ārējiem faktoriem. Piemēram, agresīvu mazgāšanās līdzekļu lietošana, tamponi, pārāk pieguļoša un sintētiska veļa, kā arī jebkāda ķirurģiska iejaukšanās.

Nieze, dedzināšana, sausuma sajūta, izdalījumi ar nepatīkamu aromātu un sāpes dzimumakta laikā vai pēc tā ir biežākās sūdzības, kas saistītas ar maksts problēmām.

Lai savu sievišķīgo veselību pasargātu arī ikdienā, ir ļoti būtiski saudzīgi rūpēties par intīmo veselību. Kvalitatīvu intīmās kopšanas produktu lietošana ir pamatu pamats tavas veselības garantam.

Pārdomāta izvēle – produkti, kuru sastāvā ir laktobaktēriju lizāti. Kas tie tādi? Medicīniskais skaidrojums - lizēšanas procesā no laktobaktēriju šūnu sieniņām var iegūt denaturētu proteīnu substanci, ko sauc par lizātu. Lizātam nonākot uz maksts gļotādas, tas pievienojas tur jau esošajām, organismam draudzīgajām laktobaktērijām, veicina to vairošanos un veido aizsargbarjeru – noregulējas fizioloģiskais pH līmenis, tā līdzsvarojot arī mikrofloru un novēršot patogēno baktēriju vairošanos.

Vienkāršiem vārdiem sakot – laktobaktēriju lizāti pasargā no miklofloras līdzsvara izjaukšanas un iespējamas infekcijas, nodrošina aizsargbarjeras efektu, kas palīdz saglabāt dabisko gļotādas pH līmeni (4 – 4,5).

Izklausās gana pārliecinoši, lai izmēģinātu, vai ne?

Māmiņu Kluba izvēle:

Floragyn produkti, kuru sastāvā ir laktobaktēriju lizāti.

{fotoblog:4688}

Kā tu šobrīd rūpējies par savu intīmo veselību?