20.jūnija TV raidījuma lielajā intervijā - Ieva un Oskars Florenči - Vīksnes

18. Jun 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums visiem priekšā lieliska vasara, bet, vēl pirms Māmiņu Kluba TV raidījums dodas vasaras brīvdienās, tiksimies 20.jūnija rītā, lai gatavotos Jāņiem, runātu par bērnu drošību un īstenotu sapni par jaunu mājokli.

Lielajā intervijā šīs svētdienas rītā satiksim jauno Florenču - Vīksnu ģimeni.

Tuvojas lustīgākie svētki, kas nav iedomājami arī bez garda mielasta, tāpēc Rimi Bērniem garšu eksperts Normunds Baranovskis dalīsies ar ideju, ko pagatavot no svētkos pāri palikušā Jāņu siera.

Pirms došanās vasaras brīvdienās, ar speciālistiem pārrunāsim svarīgāko, kas jāatceras par bērnu drošību - gan dažādu traumu riskiem, gan arī to, kā visgudrāk izvēlēties bērnam rotaļlietas.

Vasarā mēdzam svinēt dzīvi, nekad neaizmirstot arī par gardām maltītēm. Nereti gan ar ēdienu nākas pāršaut pār strīpu, tāpēc var rasties nepatīkams diskomforts, kas var izraisīt arī atviļņa slimību. Kā iespējams mazināt atviļņa slimības nepatīkamās izpausmes, skaidrosim svētdien raidījumā.

Vasarā daudz laika pavadām dabā, taču nekur nav tik labi kā mājās. Ja mājas ir vieta, kurā vēlies atgriezties, nekas par to nevar būt labāks. Lūkosim kādas ģimenes sajūtas, uzsākot dzīvi pilnīgi jaunā mājoklī.

Tiekamies 20.jūnijā plkst. 9.20