20.03. STV: Karš Ukrainā, pēcdzemdību rehabilitācija, celulīta mazināšana, dzīves scenāriju veidošana

20. Mar 2022, 10:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aiz muguras vēl viena vērtīga tikšanās ar jums, foršie skatītāji! Mēs no sirds ceram, ka arī šajā raidījumā katra no jums varēja pasmelties kādu atziņu, iedvesmu vai atbildi uz senu jautājumu, un jau nākamajā svētdienā tiksimies atkal, lai runātu par mums svarīgo.

Raidījumā tikāmies ar žurnālisti un blogeri Jūliju, kura marta sākumā kopā ar savu mammu un piecgadīgo dēlu, meklējot patvērumu, atbēga uz Latviju, jo viņas mājās notiek karš.

Pavasaris ir klāt, tāpēc jau laikus jāsāk domāt par to, kā sagatavoties vasarai, lai gada košākajā mēnesī tu justos un izskatītos lieliski! 20.marta raidījumā tikāmies ar dermatoloģi, kura dalījās ar praktiskiem ieteikumiem, kā parūpēties par savu ādu, lai mazinātu celulītu.

Nereti gaidību laiks līdzi nes nogurumu, tomēr dažkārt iemesls meklējams ne tikai apstāklī, ka gaidi bērniņu, bet arī pazeminātā dzelzs līmenī. Tāpēc ginekoloģe raidījumā skaidroja, kādi analīžu parametri norāda uz dzelzs līmeni organismā.

Māmiņa Santa turpina atgūt savu fizisko formu, tāpēc kopā ar viņu šoreiz devāmies pie fizioterapeita, kurš iepazīstināja ar diviem aparātiem, uz kuriem veiktie vingrinājumi var palīdzēt sievietei labāk atgūties pēc dzemdībām.

Dzīves scenārijus ģimenes kontekstā varam nodot no paaudzes uz paaudzi, taču kā rīkoties, lai palīdzētu bērnam realizēt labu dzīves scenāriju? Par to vairāk skaidrojām raidījumā.

TV