19.12. STV: Diāna Zande, bērniņa zaudēšana, rīta rosme, piparkūku namiņu rotāšana

19. Dec 2021, 10:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt Ceturtās adventes rīts! Mums no sirds liels prieks to pavadīt kopā ar jums, aktualizējot tēmas, kuras svarīgas, kuras liek izvērtēt savu ikdienu un vērtības.

Ja Ziemassvētku gatavošanās drudzī palaidi garām šodienas raidījumu, nebēdā - noskaties to sev ērtākajā vietā un laikā tepat Māmiņu Kluba portālā!

Raidījuma lielajā intervijā tikāmies ar psihoterapeiti Diānu Zandi, lai runātu par mazuļa zaudēšanu.

Bērni ierodas pasaulē, taču, diemžēl, arī mirst. Vecākiem tas ir vārdos neaprakstāms zaudējums un sāpes, taču svarīgi šajā laikā nevis noslēgties no otra, bet gan dalīties. Ar piedzīvoto sāpīgo zaudējumu svētdienas raidījumā dalījās vecāki Matīss un Sabīne.

Ar nepacietību gaidot ierodamies Ziemassvētkus, raidījumā rotājām piparkūku namiņus. Zini, ka šāda aktivitāte var būt lielisks veids, kā pavadīt kopīgi laiku visai ģimenei, radot ne tikai skaistus svētku rotājumus, bet arī neaizmirstamas bērnības atmiņas.

Rīta vingrošana ir laba ideja, kā iekustēties dienai, lai to pavadītu enerģiski. Raidījumā tikāmies ar ģimeni, kurai rīta vingrošana nav sveša, kā arī ieklausījāmies speciālista ieteikumos par piemērotākajiem vingrinājumiem možākam dienas iesākumam.

Ikdienas skaistumkopšanas rituāli ir ne tikai iespēja veltīt laiku sev, bet arī parūpēties par savu skaistumu un labsajūtu. Svētdien varēji ielūkoties četru bērnu māmiņas Baibas ikdienas skaistumkopšanas rituālos.

Izmērīt mazulim termperatūru? Dažkārt šāds uzdevums var šķist gluži kā neiespējamā misija, tāpēc ir labi, ka mūsdienu tehnoloģijas ir gājušas straujiem soļiem uz priekšu, lai šo procesu padarītu daudz ērtāku, ātrāku un vienkāršāku.

TV