19.06. STV: Ceļošana ar bērniem, ādas aizsardzība no saules, bērnistabas remonts

19. Jun 2022, 10:31 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labrīt svētdienā, kuru esam iesākuši visi kopā noskatoties Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu. 

Šajā vasarā tiekamies pēdējo reizi, lai dotos nelielā atpūtā un uzkrātu spēkus jaunajai TV sezonai. Bet līdz tam esi kopā ar mums Māmiņu Kluba portālā un pasākumos, semināros. Tiekamies!

Kurp šovasar vedīs tavas ģimenes ceļi? Sezonas noslēguma raidījumā tev bija iespēja satikt blogeres Katrīnu Mami un Kristīni Dzenīti, lai ieklausītos viņu pieredzē par ģimeņu ceļojumiem.

Straujiem soļiem tuvojas Jāņi, tāpēc Tev noderēs ideja, kā pagatavot veselīgus un gardus salātus ar Jāņu sieru!

Svētdienas raidījumā tev bija lieliska iespēja ielūkoties bērnistabas maģiskajās pārvērtībās, kas šajā pavasarī notika projekta "Izkrāso Sapni" ietvaros. Esam pārliecināti, ka sižetā tev bija iespēja iedvesmoties un gūt daudz vērtīgu padomu no speciālistiem arī sava mājokļa remontam.

Vasarā daudz laika pavadām saulē un pie ūdeņiem, tāpēc ir ļoti svarīgi parūpēties gan par savu, gan arī savu tuvāko drošību, tostarp, ādas aizsardzību pret saules negatīvo ietekmi. Svētdienas raidījumā izmēģinājām Latvijā ražoto saules aizsargkrēmu, kas, iespējams, šovasar būs arī tava izvēle.

Iespējams, šajā vasarā jūsu ģimene dosies lidojumā. Lai savlaicīgi sagatavotos gaidāmajam ceļojumam, noderēs speciālistu ieteikumi.

Šodien tikāmies šīs sezonas pēdējā Māmiņu kluba raidījumā, bet, pirms dodamies vasaras brīvdienās, uzzinājām, kā šis laiks paskrējis jaunajām raidījuma vadītājām Līvai un Kristīnei.