18.04. STV: Glikozes slodzes tests, augļi un dārzeņi uzturā, bērna radināšana gulēt savā gultiņā

18. Apr 2021, 09:41 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt ilgi gaidītā svētdiena, kuru varam aizvadīt pavisam nesteidzīgi, noliekot vismaz uz brīdi malā visas nedēļas rūpes, protams, rītu iesākot ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu.

Mēs piedāvājam noskatīties 18.aprīļa raidījumu tev ērtākajā laikā un vietā, vai arī atkārtoti noskatīties kādu no interesējošajiem sižetiem.

Māmiņu Kluba lielajā sarunā šajā svētdienā tikāmies ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāju Jāni Ābeli.

Nereti mazulītis mēdz gulēt kopā ar vecākiem lielajā gultā, taču vienmēr pienāk brīdis, kad bērniņam jāpārceļas uz savu gultiņu. Raidījumā skaidrojām, līdz kādam vecumam bērnam būtu pieļaujams gulēt vecāku gultā, un kā vislabāk bērnu pieradināt pie gulēšanas atsevišķi.

Raidījumā konsultējāmies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā grūtniecības laikā tiek veikts glikozes slodzes tests, un kādi ir ārsta ieteikumi, kas būtu jāņem vērā testa veikšanā.

Lūkojām, kādi speciālistu ieskatā ir Rūtas un Melānijas rezultāti, lietojot Crescina un Fillerina produktus savam skaistumam. 

Kovidlaiks nav atcēlis veselīgu uzturu, tāpēc izglītības iestādes turpina programmas "Skolas Auglis" un "Skolas Piens", kas ļauj bērniem saņemt tiem tik ļoti vajadzīgos augļus, dārzeņus un arī pienu, lai augti veseli un mundri. Un patiesi, uztura speciāliste norāda, ka augļu un dārzeņu iekļaušana uzturā palīdz uzņemt organismam vajadzīgos vitamīnus, līdz ar to arī stiprināt imunitāti, un gūt lielāku enerģiju.

TV