17. aprīļa Māmiņu Kluba TV raidījumā aktualizēsim veselīga un aktīva dzīvesveida tēmu

15. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jau Lieldienu rītā atkal tiksimies, lai uz brīdi rastu mieru no ikdienas steigas un veltītu laiku vērtīgām sarunām un jautājumiem, kas svarīgi gan topošajiem, gan arī jaunajiem vecākiem.

Tiekamies jau šo svētdien, 17. aprīlī, plkst. 9.20 kanālā STV!

Māmiņu Klubā pirms neilga laika devām startu soļu izaicinājumam, mudinot jaunās māmiņas būt aktīvākām, tāpēc šajā svētdienā ar sertificētu uztura speciālisti Annu Rozīti un veselības un fiziskās sagatavotības treneri Zandu Zariņu - Rešetinu runāsim par to, kāpēc ir tik svarīgi kustēties un arī ēst veselīgi.

Rimi Bērniem garšu eksperts Normunds Baranovskis raidījumā piedāvās izmēģināt viegli pagatavojamu desertu, kas lieliski piestāvēs Lieldienām - panna cotta ar aprikožu pusītēm.

Piena banku Bēbīšu kluba mazuļa Kristiana māmiņa sāka veidot, lai situācijās, kad nākas doties uz eksāmeniem augstskolā vai arī neparedzēti aizkavēties, tētis varētu bez raizēm pabarot mazuli. Svētdien raidījumā iepazīsimies ar māmiņas Santas pieredzi piena bankas veidošanā, kā arī uzklausīsim ārsta ieteikumus.

Beidzot saule mūs aplaimo aizvien biežāk, taču, lai arī cik ļoti garās ziemas laikā mēs nebūtu noilgojušies pēc saules siltuma, ir svarīgi atcerēties par ādas aizsardzību arī pavasarī. Kāpēc tas ir tik svarīgi, svētdien raidījumā vaicāsim dermatoloģei.

Vairums jauno māmiņu pēc mazuļa piedzimšanas saskaras ar matu izkrišanas problēmām. To vidū ir arī jaunā māmiņa Anda, kura nolēmusi šai problēmai rast risinājumu.

Bērniņš ir nācis pasaulē, tu esi kļuvusi par māmiņu, un vēlies visu savu gādību un uzmanību veltīt jaundzimušajam, taču ne mazāk svarīgi šajā laikā ir parūpēties arī par savu veselību, labsajūtu un intīmo higiēnu. Kā parūpēties par savu intīmo higiēnu pēc dzemdībām, skaidrosim 17.aprīļa raidījumā.

Tiekamies 17.aprīlī plkst. 9.20