17.04. STV: Veselīgs dzīvesveids, ādas aizsardzība no saules, piena bankas veidošana

17. Apr 2022, 10:51 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens Lieldienās!

Mēs ļoti ceram, ka arī svētku rīts jūsu mājās ir iesācies ar Māmiņu Kluba jauno TV raidījumu, kur starp olu kaujām un gatavošanos lieliski pavadītai dienai kopā ar savu ģimeni esi ieguvusi daudz noderīgas jaunas informācijas.

Ieskaties 17.aprīļa raidījuma sižetos!

Māmiņu Klubā pirms neilga laika devām startu soļu izaicinājumam, mudinot jaunās māmiņas būt aktīvākām, tāpēc šajā svētdienā ar sertificētu uztura speciālisti Annu Rozīti un veselības un fiziskās sagatavotības treneri Zandu Zariņu - Rešetinu runājām par to, kāpēc ir tik svarīgi kustēties un arī ēst veselīgi.

Rimi Bērniem garšu eksperts Normunds Baranovskis raidījumā piedāvāja izmēģināt viegli pagatavojamu desertu, kas lieliski piestāvēs Lieldienām - panna cotta ar aprikožu pusītēm.

Piena banku Bēbīšu kluba mazuļa Kristiana māmiņa sāka veidot, lai situācijās, kad nākas doties uz eksāmeniem augstskolā vai arī neparedzēti aizkavēties, tētis varētu bez raizēm pabarot mazuli. Šodien raidījumā iepazināmies ar māmiņas Santas pieredzi piena bankas veidošanā, kā arī uzklausījām ārsta ieteikumus.

Beidzot saule mūs aplaimo aizvien biežāk, taču, lai arī cik ļoti garās ziemas laikā mēs nebūtu noilgojušies pēc saules siltuma, ir svarīgi atcerēties par ādas aizsardzību arī pavasarī. Kāpēc tas ir tik svarīgi, šodien raidījumā vaicājām dermatoloģei.

Vairums jauno māmiņu pēc mazuļa piedzimšanas saskaras ar matu izkrišanas problēmām. To vidū ir arī jaunā māmiņa Anda, kura nolēmusi šai problēmai rast risinājumu.

Bērniņš ir nācis pasaulē, tu esi kļuvusi par māmiņu, un vēlies visu savu gādību un uzmanību veltīt jaundzimušajam, taču ne mazāk svarīgi šajā laikā ir parūpēties arī par savu veselību, labsajūtu un intīmo higiēnu. Kā parūpēties par savu intīmo higiēnu pēc dzemdībām, skaidrosim šodien.

TV