17.02. STV: Jaunie vecāki 40+ vecumā. Imunitātes stiprināšana. Hemoroīdi. Veģetārā pica

17. Feb 10:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mazulis pēc 40 gadu vecuma? Ar ko jaunajiem vecākiem jārēķinās, ja bērniņš piedzimst brieduma gados? Šo jautājumu aktualizējām Māmiņu Kluba 17. februāra raidījumā, diskutējot par šo tēmu ar ginekoloģi Oksanu Babulu un psihoterapeiti Ainu Pošu, uzklausot arī māmiņas pieredzi.

Šis raidījums mums visiem bija ļoti īpašs arī tāpēc, ka beidzot uzzinājām gaidāmā Superbēbīša dzimumu!

Ziemas mēnešos bērnus jo īpaši nomoka elpceļu saslimšanas un klepus, tāpēc īpaši svarīgi stiprināt imunitāti. Jautājam ģimenes ārstam, kā stiprināt imunitāti un, mainot paradumus, uzlabot veselību visai ģimenei.

Kā ikdienā aprūpēt tikko dzimušu mazulīti, kad esat no dzemdību iestādes atgriezušies mājās? Ar padomiem dalās sertificēta bērnu māsa, Māmiņu Kluba lektore Elita Svareniece.

Hemoroīdi ir delikāta problēma, kas īsi pēc dzemdībām var piemeklēt jebkuru jauno māmiņu. Kā šo problēmu risināt?

Mūsu bargajās ziemās saaukstēties un noķert vīrusus sanāk gana bieži un šķiet, ka katram kaut reizi nācies ziemā iziet antibiotiku kursu, bet vai pēc tam parūpējamies par sava organisma atjaunošanos?

Superbēbītim Evertam ir jau gandrīz gadiņš! Tagad mazulis jau drosmīgi rāpo un ar ziņkārību vēro apkārtējo pasauli. Kopā ar Everta māmiņu devāmies uz sporta zāli, bet pēc labas pavingrošanas kā punktiņš uz "i" - pašu gatavota veģetārā pica.

TV