16.janvāra Māmiņu Kluba TV raidījumā diskutēsim par perfekcionismu

12. Jan 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jauns gads un jauns sākums Māmiņu Klubā, jo turpmāk ik svētdienu no TV ekrāniem jūs uzrunās jaunās raidījuma vadītājas - veselīga dzīvesveida entuziaste Kristīne Beitika un geštaltterapeite, emocionālās veselības vēstnese Līva Spurava.

Mūsu pirmā satikšanās jau šo 16.janvārī, un to sāksim ar iepazīšanos. Esam pārliecināti, ka Māmiņu Kluba jaunās TV raidījuma vadītājas kļūs par tavām lieliskajām draudzenēm, ar kurām tikties svētdienu rītos.

Kādas ir tavas attiecības ar perfekcionismu? Vai tu esi no tām, kuras vēlas būt perfektas ir visās dzīves jomās, vai arī ar perfekcionismu piebremzē? Raidījumā varēsi dzirdēt geštaltterapeites Elīnas Zelčānes un dziedātājas MARTAS viedokli par perfekcionismu. Gaidot jauno raidījumu, arī piedalies konkursā par perfekcionismu!

Ja tava Jaunā gada apņemšanās ir dzīvot labāk, tad tev lieliski noderēs Rimi Bērniem garšu zinātāja Normunda Baranovska ieteiktā recepte zaļo zirnīšu biezzupas pagatavošanai. Būs gardi, ātri un veselīgi!

Jau vairākus mēnešus tev ir iespēja sekot līdzi Diānas un Andra ceļam līdz bērniņam. Par spīti grūtākiem brīžiem, pāris nezaudē cerību un optimismu. Raidījumā kopā ar Diānu skaidrosim aktuālos jautājumus par olnīcu stimulēšanu.

Vīrusi un veselība plašsaziņas līdzekļu ziņu slejās dominē jau teju divus gadus, taču, neskatoties uz to visu, nekur nav pazudušas arī ierastās ziemas sezonas saaukstēšanās, kas līdzi nes iesnas, kakla iekaisumu. Kā šādos gadījumos talkā var nākt inhalācijas, raidījumā stāstīs ģimenes ārste.

Bēbīšu kluba mazulis Kristians jau nosvinējis savu 1. mēneša jubileju. Mazulītis ir paaudzies, ģimenē ienākuši dažādi bēbīšu joki, un jaunie vecāki jau apraduši ar savu jauno lomu. Mazulītim ir izstrādājies arī savs dienas ritms, kurā ietilpst arī pastaigas. Tiesa, ņemot vērā laikapstākļus, dažkārt pastaigas izpaliek, jo ir pārāk auksts. Raidījumā tiksimies ar ārsti, kura stāstīs, kā ģērbt mazulīti ratu pastaigām ziemā.

Tiekamies 16.janvārī plkst. 9.20