15.01. STV: Neauglība, veģetārs uzturs, gatavošanās grūtniecībai

15. Jan 2023, 10:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Prieks satikties ar jums šī gada pirmajā TV raidījumā! Bijām pēc jums noilgojušies, tāpēc ar lielu nepacietību gaidījām jaunās sezonas sākumu, lai atkal ik svētdienu tiktos krāsainās intervijās, dalītos ar noderīgiem padomiem par bērniņa gaidību laiku, audzināšanu un veselību.

Māmiņu Kluba 2023. gada 15. janvāra raidījumu un tā sižetus vari noskatīties šeit!

Sezonas pirmā raidījuma lielajā intervijā viesojās neauglības psiholoģijas speciāliste Gunta Čebotarjova, un ar atklātiem stāstiem par izaicinājumiem pilno ceļu pie bērniņa dalījās vairākas māmiņas. 

Liela daļa mazuļu piesakās īpaši neplānojot, grūtniecībai būtu ieteicams iepriekš gatavoties laicīgi. Kam pievērst uzmanību, gatavojoties grūtniecībai, vaicājām ginekoloģei Alisei Vigulei.

Janvāris ik gadu nāk ar izaicinājumu neapēst zemeslodi un pievērsties veģetārākam uzturam. Raidījumā tikāmies ar kādu ģimeni, kurai veģetārs uzturs ir ikdiena jau vairākus gadus, kā arī runājām ar uztura speciālisti par to, vai šāds dzīvesvieds ir piemērots arī bērniem.

Arī šajā gadā turpinām projektu "Aktīva, vesela mamma", ik nedēļu dodoties regulārās pastaigās, lai savāktu vismaz 50 tūkstošus soļus. Papildus pastaigām Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Kristīne Beitika apņēmusies pievērst lielāku uzmanību arī citām sportiskajām aktivitātēm, tāpēc svētdienas raidījumā kopā ar viņu devāmies izmēģināt sporta kluba grupu nodarbību!

Daudz runājam par cieņpilnu attieksmi pret bērnu jau kopš dzimšanas. Lai to parādītu, svarīgi arī mazā cilvēciņa vajadzībām pielāgot vidi. Idejas tam varēji smelties šodienas raidījumā.

TV