14.05. STV: Jaura Juhņeviča, rabarberu plātsmaize, bērns mācās apsēsties, ūdens uzņemšana

14. May 2023, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mīļš sveiciens Mātes dienā! Mēs no sirds ceram, ka šis rīts tev iesākās saulaini un īpaši sirsnīgi - ar bērnu smaidiem, bučām un mīļpilnajiem vārdiem.

Esam apkopojuši 14. maija Māmiņu Kluba TV raidījuma sižetus, ļaujot tos tev ērtākajā brīdī noskatīties atkārtoti.

Lielajā intervijā tikāmies ar iedvesmojošo mākslinieci Lauru Juhņeviču, lai runātu par māmiņu radošumu un to, vai viņas radošums palīdz bērnu audzināšanā.

Kad mazais pasaules pētnieks sāk līst, rāpot un sēdēt, ir svarīgi iekārtot vidi atbilstoši viņa vecumam, jo tas veicinās bērna prasmi apsēsties dažādos veidos. Ko vēl svarīgi zināt vecākiem laikā, kad mazulītis mācās sēdēt, svētdienas raidījumā vaicājām fizioterapeitei Klaudijai Hēlai.

Lai Māmiņdienu padarītu saldāku, svētdienas raidījumā smēlāmies iedvesmu no beķera Raimonda Briedīša gardas rabarberu plātsmaizes pagatavošanai. 

Kā iemācīt bērnam dzert ūdeni? Šis jautājums jo īpaši svarīgs tagad, kad laukā kļūst aizvien siltāks, brīvo laiku pavadām aktīvās nodarbēs. Atbildi meklējām šodienas raidījumā.

Turpinām būt aktīvas un veselas mammas, tāpēc devāmies meklēt ērtu pārgājienu un treniņu apģērbu, kā arī ieklausījāmies speciālista ieteikumos par piemērotākajiem vingrinājumiem māmiņai.

TV