14.02. STV: Attiecību veidošana, dzelzs līmenis grūtniecības laikā, šūpuļdziesmu dziedāšana

14. Feb 2021, 10:24 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Dienā, kad apkārt virmo mīlestība, mēs esam kopā ar jums Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā. Šodienas raidījums ir ļoti īpašs, jo svinam ne tikai mīlestības svētkus un pieskaramies attiecību tēmai, bet arī noslēdzam Superbēbis 2020 projektu, jo tūliņ jau apritēs gadiņš, kopš pasaulē ieradās mazā Odeta. 

Laiks skrien vēja spārniem, tāpēc arī 14.februāra lielajā intervijā uz sarunu aicinājām Superbēbītes Odetas vecākus, lai ar patīkamām atmiņām atcerētos bēbītes gaidīšanas laiku un viņas pirmo gadiņu. Jau rīt, 15.februārī, Odeta svinēs savu 1. dzimšanas dienu!

Līdz ar lielo sarunu arī noslēdzām Superbēbīša 2020 projektu, vēlot mazajai Odetai veselību turpmāk.

Vai zināji, ka mazulītis tavu balsi dzird arī esot puncī, bet, kad piedzimis, tavu balsi un tavas dziedātās dziesmas atpazīst? Tas mazulim sniedz drošības sajūtu, ka viņš šajā pasaulē ir gaidīts un drošībā. Kāpēc vēl ir svarīgi dziedāt bērniņam šūpuļdziesmas, skaidrojām šodienas raidījumā.

Izrādās, grūtniecība izmaina arī sievietes asinis, jo tām šajā laikā jāpaveic daudz lielāks uzdevums. Tiesa, tas nebūtu iespējams bez pietiekama dzelzs līmeņa asinīs, tāpēc raidījumā tikāmies ar ārsti, kura skaidroja, kāpēc dažkārt topošajai māmiņai nepieciešams lietot dzelzs preparātus.

Šodien svinam mīlestības dienu, tāpēc arī šai tēmai pieskārāmies raidījumā, skaidrojot, kāpēc ir svarīgi katru dienu otram teikt, ka mīli, un kāpēc attiecības nenotiek pašas no sevis.

TV