13.12. STV: Gaļa mazuļa uzturā, sīkās motorikas attīstība, šokolādes cepumi ar piparkūku garšvielām

13. Dec 2020, 09:52 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens Trešajā adventē! Pirmssvētku laikā arī Māmiņu Kluba TV studija ietērpusies svētku rotā, un tajā esam sagaidījuši arī mūsu viesus - Baranovsku ģimeni. Interviju ar viņiem vari noskatīties tepat, Māmiņu Klubā.

Atskaties uz 13.decembra raidījuma sižetiem un noskaties sev ērtākajā laikā tos atkārtoti!

Normunds Baranovskis Māmiņu Kluba raidījumā ierasti dalās ar gardām receptēm, taču šajā svētdienas intervijā viņš kopā ar savu sievu Elīnu dalījās savā ģimenes stāstā.

Kā smaržo Ziemassvētku laiks? Protams, ka pēc piparkūkām! Un ja vēl piparkūku aromātam pievieno šokolādi, vai var būt vēl lielāka laime? Šajā svētdienā iemācījāmies pagatavot šokolādes piparkūku cepumus. Arī tev noteikti izdosies!

Kopā ar superbēbīti Odetu devāmies pie speciālista, lai pārbaudītu, kā attīstās mazās dāmas sīkā motorika. Ārste arī skaidroja, kā tā attīstās dažādos bērna vecuma posmos.

Kad mazulis iepazinis dažādus dārzeņus, laiks uzturā iekļaut arī gaļu. Svētdienas raidījumā ārste konsultēja par sekmīgāku gaļas ieviešanu bērna uzturā, iesakot piemērotākos pagatavošanas veidus.

Kalcijas ir gluži kā celtniecības viela, lai mūsu kauli būtu stipri un veseli. Raidījumā skaidrojām, kādus labos darbiņus vēl mūsu organismā pilda kalcijs, kā arī uzzinājām, ar kuriem pārtikas produktiem kalciju vissekmīgāk uzņemt.

Pienākot gada tumšajam laikam, ir svarīgi stiprināt imunitāti. Te talkā nāk D vitamīns. Ir skaidrs, ka ar mūsu plauma grādos to nav iespējams uzņemt vajadzīgajā daudzumā ar saules stariem un pārtiku, tāpēc raidījumā testējām vienīgo D3 vitamīnu ar zinātniski pierādītu augstāko efektivitāti.

TV