13.03. STV: Dzīve ar vēzi, pēcdzemdību rehabilitācija, smūtiju receptes

13. Mar 2022, 10:33 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aiz muguras vēl viena vērtīga tikšanās ar jums, foršie skatītāji! Mēs no sirds ceram, ka arī šajā raidījumā katra no jums varēja pasmelties kādu atziņu, iedvesmu vai atbildi uz senu jautājumu, un jau nākamajā svētdienā tiksimies atkal, lai runātu par mums svarīgo.

Tikmēr, kamēr gaidām nākamo raidījumu, atskatīsimies, par ko vēstījām 13.marta sižetos!

Lielajā sarunā šoreiz pieskārāmies sāpīgai tēmai - vēzim. Diemžēl, onkoloģiskās saslimšanas skar daudzus sabiedrības locekļus, un ne vienmēr stāsti ir ar laimīgām beigām, taču mūsu vidū ir arī ļoti daudz spēcīgu cilvēku, kuriem cīņu izdevies uzvarēt. Par to arī šīs svētdienas raidījumā.

Saulīte aiz loga mirdz aizvien košāk, un arī savā ikdienas uzturā mums rodas aizvien lielāka vēlme uzņemt vairāk vitamīnu, lai pavasari sagaidītu enerģijas pilni. Normunds Baranovskis raidījumā dalījās ar divu enerģisku smūtiju receptēm, kuras, esam pārliecināti, iekaros arī tavas simpātijas.

Pavasaris līdzi nes ne tikai sauli un putnu dziesmas, bet arī alerģijas. Kā palīdzēt bērnam alerģijas gadījumā, raidījumā vaicājām alergoloģei.

Bēbīšu kluba galvenajam varonim Kristianam apritējuši jau 3 mēneši, un viņa māmiņa Santa ar lielu nepacietību gaida mirkli, kad varēs atgriezties pie aktīvākas sportošanas. Pirms to darīt, ikvienai jaunajai mammai ir vērtīgi doties pie fizioterapeita, kurš iepazīstinās ar vingrojumu kompleksu, kas palīdzēs pakāpeniski kāpināt slodzi.

Par D vitamīna nozīmi pēdējos gados runāts ļoti daudz, taču vēl aizvien Latvijā daudziem iedzīvotājiem ir pazemināts D vitamīna līmenis.  Raidījumā skaidrojām, kādas pazīmes bērniem var liecināt par D vitamīna deficītu.

TV