12.06. STV: Viendzimuma ģimenes, dzelzs pēcdzemdību periodā, ādas kopšana grūtniecības laikā

12. Jun 2022, 10:51 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saulains sveiciens svētdienas rītā! Mums ir tik liels prieks svētdienas rītos ar jums tikties gluži kā arī ļoti īpašām draudzenēm, lai parunātu par tēmām, kas mums svarīgas. Šī svētdiena nebija izņēmums.

Ko ģimenēm nozīmē civilās savienības likums un kā Latvijā jūtas viendzimumu ģimenes? Lai to noskaidrotu, šodienas raidījumā uz sarunu aicinājām kustības "Dzīvesbiedri" vadītāju Kasparu Zālīti un LGBT aktīvisti, divu bērnu mammu un sieviešu stand-up komiķi Lindu Curiku.

Kādas ir tavas attiecības ar sportošanu? Ja līdz šim esi šaubījusies, iespējams, vasara būs īstais laiks, lai beidzot izkustētos. Domājams, ka Māmiņu Kluba TV raidījumu vadītāju Kristīnes un Līvas piemērs tevi iedvesmos!

Kam uzmanību pievērs tu, kad izvēlies bērnam pārtikas produktus, apģērbu vai rotaļlietas? Bēbīšu kluba māmiņai Santai ir svarīgi, lai produkti būtu ekoloģiski, jo tādējādi ir iespējams nodrošināt savam mazulim vislabāko. Kāpēc priekšroka būtu jādot ekoloģiskiem, bioloģiskiem produktiem, skaidrojām šodienas raidījumā.

Gaidību laikā sievietes ķermenis piedzīvo būtiskas izmaiņas, tostarp, arī āda. Tā var kļūt apsārtusi, veidoties pigmentācija un strijas, tāpēc ir vērtīgi ieklausīties speciālista ieteikumos, kā šajā skaistajā dzīves periodā parūpēties par savas ādas veselību.

Dzelzs līmenim organismā ir ļoti būtiska loma, lai sieviete pēc mazuļa nākšanas pasaulē justos labi. Kuros gadījumos pēcdzemdību laikā dzelzs jāuzņem papildus, skaidrojām šodien sarunā ar ārstu.

Raidījumā arī atskatījāmies, kā mums veicās kopīgajā pastaigā Mežaparkā, kas pulcēja daudzus desmitus māmiņu ar mazuļiem.

TV