12.03. STV: Laura Saulīte, bērnam alerģija, grūtniecības sarkani karogi, grūtnieču josta

12. Mar 2023, 10:14 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ziema pat nedomā atkāpties, brīvdienās turpinot sarūpēt pamatīgu sniega segu. Lai starp ziemas prieku baudīšanu vari noskatīties arī jaunāko Māmiņu Kluba raidījumu, esam visus sižetus apkopojuši vienkopus. Tver ziemu un noskaties Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu!

Kā atrast savu aicinājumu, esot mammai un radot veiksmīgu saturu? Šodien viesojāmies pie spilgto un sievišķīgo podkāstu radītājas Lauras Saulītes.

Ja pēc kāda produkta lietošanas uz bērna ādas novēro izsitumus, sausus pleķīšus vai arī bērniņam ir mainīta vēdera izeja, iespējams, mazajam ir alerģiska reakcija. Kā rīkoties šādos gadījumos un no kuriem produktiem bērniem visbiežāk rodas alerģija, raidījumā vaicājām ārstei.

Jaunākajā raidījumā kopā ar Līvu turpinājām atklāt dažādus sievietes emocionālās un fiziskās labsajūtas instrumentus, šoreiz dodoties izmēģināt ādas kopšanas procedūras, jo, kā zināms, rūpes par sevi ir tik ļoti svarīgas!

Raidījumā vaicājām ginekoloģei Alisei Vigulei, kuri "sarkanie karogi" gaidību laikā signalizē, ka ar topošās māmiņas veselību un grūtniecības norisi kaut kas nav kārtībā.

Kitija gaida otro bērniņu, satikšanās brīdis tuvojas arvien straujāk un jau martā piedzīvosim dzemdības ilgi gaidītajam Superbēbītim. Ar katru dienu Kitijas puncis aug aizvien lielāks un topošajai māmiņai kļūst grūtāk pārvietoties, taču darbu jāpaveic vēl tik daudz. Topošā māmiņa atzīst, ka ir dienas, kad punča smagums liek par sevi manīt, tāpēc ar vecmāti lūkojām Kitijai grūtnieču jostu, kas palīdzēs gūt atbalstu mugurai un vēderam.

Ko darīt, ja esat saslimuši, taču ģimenes ārsts nav pieejams? Raidījumā meklējām risinājumu, ko darīt reizēs, kad steidzamā brīdī nepieciešama ārsta palīdzība.

TV