11. jūnija TV raidījumā viesosimies pie Māra Oltes

09. Jun 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šķiet, vasara vien tikko sākusies, bet nu jau tā uzņēmusi pamatīgus apgriezienus!

Šīs svētdienas rītu noteikti iesāc kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījumu, jo sižetos atradīsi daudz noderīga gan topošajām māmiņām, gan jaunajiem vecākiem.

Svētdienas intervijā viesosimies pie dabas drauga Māra Oltes.

Kā savam divgadniekam nodrošināt pilnvērtīgu uzturu? Raidījumā viesosimies pie Pujātu ģimenes, kura dalīsies ar savām idejām veselīgam uzturam, kā arī ieklausīsimies pediatres padomos.

Bērniņam augot lielākam, mainās arī viņa aprūpe, jo vecākiem ir svarīgi pielāgoties aktīvā mazuļa kustībām un attīstībai. Kā pareizi nomainīt autiņbiksītes pusotrgadniekam, kurš jau pats staigā un aktīvi izzina pasauli? Ar padomiem svētdienas raidījumā dalīsies fizioterapeite Jana Parfjonova.

Lai arī biežāk parazīti sastopami reģionos, kuros ir sliktāki higiēnas un ekonomiskie apstākļi, diemžēl, ar tiem dažkārt nākas saskarties arī mūsu platuma grādos. Kas liecina, ka bērnam ir parazīti un kā tos konstatēt, skaidrosim jaunākajā raidījumā.

Vasara ir īstais laiks, kad aktīvai būt visai ģimenei! Dodamies dabā, dodamies pie ūdeņiem, vienlaikus neaizmirstot arī par drošības pasākumiem. Kam pievērst uzmanību, lai atpūta būtu gan aktīva, gan droša, stāstīsim svētdien.

Vai mazulim nepieciešams piedāvāt ūdeni un cik daudz ūdens dienas laikā jāizdzer bērnam un pieaugušajam? Pēc padoma vaicāsim uztura speciālistei.

Tiekamies 11. jūnijā plkst. 8.55