10 pasākumi sirsnīgam un aizraujošam Valentīna dienas vakaram

10 pasākumi sirsnīgam un aizraujošam Valentīna dienas vakaram

08. Feb 20:21 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kad bērni pabaroti un māja sakopta, beidzot ir pienācis laiks vecākiem pabūt divatā un baudīt romantisku gaisotni Valentīna dienā. Ja vēlaties šajā vakarā izmukt no mājām un atzīmēt visu mīlētāju dienu īpašā veidā, “Kurp.es” komanda ir sarūpējusi Tev sarakstu ar lieliskiem koncertiem, vakariņām un krietni netradicionālākiem pasākumiem 14. februārī, starp kuriem noteikti spēsi piemeklēt kādu tieši Tavai otrajai pusītei. Sāc plānot savu randiņu laicīgi, lai vakaru nenākas pavadīt uz sniegota soliņa!

 

Mīlētāju kino diena

16:15 | Kino “Splendid Palace”

14. februārī visas dienas garumā kino “Splendid Palace” būs iespēja baudīt kopā būšanu ar kino sarunām un lieliskām filmām, kas noteikti liks sirdij apmest kādu kūleni. Ērti iekārtoties viens otram blakus, klusiņām, nemanāmi, neelpojot roka uz otra pleca, gaismas nodziest un mīlētāju kino piedzīvojums var sākties. Programmā “7 miljardi gadu pirms pasaules gada”, “Favorīte”, “Zvaigzne ir dzimusi”, “Klases salidojums”, “Pacēlāju valsis”, kā arī “Bohēmista rapsodija”.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/miletaju-kino-diena

 

14. februāra iedvesmas vakariņas ar Javier Garcia

18:00 | Cafe Film Noir

Cafe Film Noir aicina baudīt iedvesmas un romantikas piepildītas vakariņas, kurās Latvijā pazīstamākais meksikānis Javier Manzur ar Tinto šefpavāru Jose Kārlis Gonsaless Žagars, Jūsu acu priekšā radīs un ar iedvesmu apvīs pazīstamākos Spānijas ēdienus. To papildinās Tinto vīnzinis Artūrs Bušs ar iedvesmojošiem stāstiem, savienojot ēdienu garšu ar izciliem Spānijas vīniem.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/14-februara-iedvesmas-vakarinas-ar-javier-garcia

 

Par sirdslietām Valentīndienā. Anatomu nights

18:00 | Spiikiizi

Vēlies uz šī gada Valentīna dienu palūkoties nedaudz citādāk jeb no anatomijas perspektīvas? 14. februāra vakarā sirsnīgā atmosfērā stāstīsim un rādīsim, kā būvēts leģendām apvītais orgāns - sirds. Šeit gan ieeja tikai ar stipriem nerviem - pasākumā iekļauta dzīvnieka sirds sekcijas demonstrācija! Lekciju un sirds sekciju vada medicīnas studente un RSU Anatomijas un Antropoloģijas institūta pasniedzēja Marika Garnizone.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/par-sirdslietam-valentindiena-anatomu-nights

 

Valentīndienas vakars restorānā “Ferma”

18:00 | Restorānā “Ferma”

Restorāns Ferma iepriecinās pārus ar īpaši romantisku atmosfēru ideālam randiņam visu mīlētāju dienā, piedāvājot izbaudīt 5 -kārtu vakariņas, patīkamus notikumus, burvīgu mini koncertu Tīnas Šipkēvicas maigajā izpildījumā un vienkārši ļaujoties priekam, ko sagādā mīļotā cilvēka smaids. Par skaistu kopā būšanu, par mīlestību, par absolūti fantastisku ēdienu savienību.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/valentindienas-vakars-restorana-ferma

 

LINDA LEEN & Lībietis / Sapnis par vasaras nakti

18:30 | LU Botāniskā dārza Palmu mājā

“Sapnis par vasaras nakti” jeb koncerts neona pusgaismā ir turpinājums ziemvidus koncertsērijai Introversijas. Pirmizrāde norisināsies Valentīndienā, Botāniskā dārza Palmu mājā, kurā Lindas un ģitārista Riharda Lībieša mūzika izskanēs tropu dārza pilnmēness nakts atmosfērā. Zem neona gaismēnu pielietiem palmu zariem sēdvietas būs izkārtotas tā, lai balodīši var atrast divvientulību, kāds vienītī pabūt ar mūziku un sevi vai silti saspiesties kopā ar draugiem.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/linda-leen-and-libietis-sapnis-par-vasaras-nakti

 

Ziemas Piena svētki

19:00 | K.K. fon Stricka villā

Valentīndienu var nosvinēt arī ar īstiem mūzikas svētkiem, kas radīs pavisam īpašu atmosfēru. Kamēr līdzšinējie Piena svētku pasākumi – festivāls vasarā, koncerti Fon Stricka villas pagalmā un Jaunā gada sagaidīšanas svinības iedibinājuši savas tradīcijas, šie svētki būs klusāki un koncentrētāki, kā mazs ugunskurs meža vidū. Ziemas Piena svētkus 14. februārī atklās Ainars Mielavs, piedaloties citiem mūziķiem. Koncertā skanēs jaunas kompozīcijas un zināmi Mielava darbi jaunās aranžijās.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/ziemas-piena-svetki

 

Artišok improvizācijas vakars

19:00 | Happy Art Museum

Kārtīgu humora devu, kurā dalīties ar savu mīļāko, piedāvā improvizācijas teātris „Art i šok“. Improvizācijas izrādē katrs varēs pielikt savu artavu, iedvesmojot aktierus uz dažādām trakām izdarībām, kas dažreiz pārsteidzoši precīzi ataino mūsu ikdienu. Šāds pārsteigums noteikti sagādās krietnu pozitīvisma lādiņu abām pusītēm.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/artisok-improvizacijas-vakars-7

 

Valentīndienas koncerti Latino Love Songs

19:00 | Mūzikas namā „Daile“

Divi romantiskas mūzikas vakari Mūzikas namā Daile 14. un 15. februārī. Orķestra "Rīga" bigbends Raita Ašmaņa vadībā piedāvā koncertu ar harizmātisko solisti Elzu Rozentāli. Koncertā ieskanēs romantiskie latino mūzikas ritmi, kā arī pavisam ierastas skaņas, kas saviļņos ikkatru sirdi vai arī iedegs ugunīgā kaislē.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/valentindienas-koncerti-latino-love-songs

 

The Coco'nuts // Mīlas Svētki

20:00 | Autentikā

Nav svarīgi - vēderā ir tauriņi vai alus, The Coco'nuts Tevi ielūdz nosvinēt mīlestību! Nevis to mākslīgi skaļo mīlestību, kas nāk komplektā ar rotaļu lāčiem, šokolādēm un sarkaniem baloniem, bet tās mazās mīlestības, kas ir mums apkārt diendienā un kuras reizēm nemaz nepamanām. The Coco’nuts aicina visus kopā atcerēties, ka dzīve ir jāsvin. To svinēt varēsi Autentikā 20:00 vakarā.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/the-coconuts-milas-svetki

 

Evija Vēbere // Valentīndienas koncerts Nemierā

22:00 | Nemierā

Valentīna vārda dienu piedāvā svinēt arī bārs “Nemiers”. Būs prosecco un šokolādes konfektes, bet par muzikālo daļu rūpēsies unikālā un neatkārtojamā dziedātāja un mūziķe Evija Vēbere, kas uzstāsies uz Nemiera balkonskatuves. Evija eksperimentē ar dažādām elektroniskām un akustiskām skaņām, radot te sapņainas, te trauksmainas kompozīcijas. Taču visunikālākais viņas instruments un dārgakmens ir balss, kāda sastopama ārkārtīgi reti.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/evija-vebere-or-valentindienas-koncerts-nemiera-1

 

Visus Valentīna dienas pasākumus meklē šeit: https://kurpes.lv/pasakumi/valentina-diena