10. aprīļa Māmiņu Kluba raidījumā aktualizēsim jautājumu par izdegšanu

08. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aprīlis šogad iegadījies pavisam viltīgs, līdzi atnesot pamatīgu sniega segu, taču, lai arī kādus pārsteigumus mums piespēlētu daba, ar Māmiņu Klubu viss ir prognozējami - tiksimies kā ik nedēļu - svētdien plkst. 9.20 STV Pirmā!

Mūsdienās par izdegšanu dzirdam aizvien biežāk. Augstās prasības no sabiedrības, daudzie pienākumi, satraucošās vēstis pietuvošanos izdegšanai tikai paātrina, tāpēc šīs svētdienas raidījumā aktualizēsim jautājumu par izdegšanu, uz sarunu aicinot TV personību Kristīni Virsnīti un integrālo kouču Ritu Sprindžuku.

Svētku kopīga svinēšana ir ļoti svarīga, jo, mācoties no mūsu piemēra, ir liela iespēja, ka bērni svinēšu un tradīcijas paņems līdzi arī savā pieaugušo dzīvē. Jo īpaši nozīmīgi tas ir līdz skolas vecumam. Raidījumā uzzināsim, kā kopīgus brīžus ģimenē ienes mūsu raidījuma vadītāja Līva.

Kad tuvojas vecums, kad laiks uzsākt bērna piebarošanu, vecākiem rodas jautājums, ar ko sākt, kad uzturā ieviest gaļu, kādas putras ir piemērotākās mazulim? Uz šiem un citiem ar piebarojumu saistītiem jautājumiem svētdien atbildēs ārste.

Uzturs ir lielisks veids, kā uzņemt organismam nepieciešamo dzelzi, taču kuros produktos tā ir visvairāk? Atbildi zinās sniegt ginekoloģe Karlīna Elksne.

Veselības pamatā ir kustības, tāpēc šajā svētdienā kopā ar Bēbīšu kluba māmiņu Santu satiksim fizioterapeiti, kura ieteiks četrus pavisam vienkāršus vingrinājumus, kurus ikviena māmiņa var veikt arī ratu pastaigu laikā.

Tiekamies 10.aprīlī plkst. 9.20