09.10. STV: Linda Krūze, kolikas mazulim, vingrinājumi elpceļiem, ādas pigmentācija

09. Oct 2022, 10:32 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Oktobris uzņēmis apgriezienus! Šķiet, tik tikko vēl bija vasara, bet nu jau staigājam pa zeltaino lapu paklājiem, priecājoties par skaisto rudeni.

Ja  šīs svētdienas rītu pavadīji dabā, tāpēc palaidi garām jaunāko Māmiņu Kluba TV raidījumu, esam parūpējušies, lai Tu netraucēti varētu noskatīties netraucēti noskatīties raidījumu vai atsevišķus tā sižetus.

Lielajā intervijā tikāmies ar māmiņu dzīvesveida blogeri un zīmola Cloudberry radītāju Lindu Krūzi, lai runātu par jauniem sākumiem. Par to, kā viņa spēra soli pretī savam biznesam, kā arī attiecībām ar vīru.

Līdz ar rudens atnākšanu bērniem ir lielāks risks saslimt ar dažādām augšējo elpceļu saslimšanām. Svētdienas raidījumā tikāmies ar Māmiņu Kluba fizioterapeiti Janu Parfjonovu, kura dalījās ar vairākiem vingrinājumiem, kas var palīdzēt bērnam mazināt klepu.

Ja arī tu uz savas sejas ādas esi novērojusi pigmentācijas laukumus, zini, ka rudens un ziema ir īstais laiks, lai lietotu pigmentāciju mazinošus līdzekļus un veiktu lāzerprocedūras. Raidījumā kopā ar māmiņu Diānu devāmies pie ārstes uzzināt vairāk par pigmentācijas plankumiem.

Oktobris ir krūšu veselības mēnesis, tāpēc šajā raidījumā kopā ar Kristīni Beitiku devāmies noskaidrot, kā notiek krūšu pārbaudes!

Grūtniecības otrajā trimestrī māmiņas pašsajūta visbiežāk uzlabojas, jo izzūd toksikoze, uzlabojas arī apetīte. Kādas vēl izmaiņas piedzīvo topošās māmiņas organisms gaidību otrajā trimestrī, šodien varēji uzzināt rubrikas "Grūtniecības kalendārs" ietvaros.

Kolikas ir jautājums, kas biedē daudzus vecākus, jo rada trauksmi ne tikai pašam mazulim, bet arī viņa tuvajiem. Raidījumā tikāmies ar pediatru, kurš skaidroja koliku rašanās iemeslus, kā arī dalījās ar rekomendācijām, kā tās mazināt.

Svētdien turpinājām mūsu jauno rubriku "Mūsdienīgas attiecības", lai ar dažādiem uzdevumiem palīdzētu pāriem stiprināt savas attiecības.

Gaidību pēdējās nedēļās topošie vecāki steidz sagādāt mazuļa pūriņu. Kopā ar māmiņu Montu, kura ir sava trešā bērniņa gaidībās, devāmies uzzināt, kā izvēlēties bērniņam gultiņu un piemērotāko matracīti.

TV